10 patarimų besinaudojantiems kemperių nuoma

HomeTransportas

10 patarimų besinaudojantiems kemperių nuoma

Nusprendėte paįvairinti savo atostogų patirtį ir išbandyti keliavimą kemperiu? Tuomet jums reikia bent kelių patarimų, kurie padės sklandžiau ir malon

Mikroautobusas su vairuotoju
Mikroautobusų,limuzinų nuoma – Vilnius
Pigūs skrydžių bilietai kelionėms: privalumai ir trūkumai

Nusprendėte paįvairinti savo atostogų patirtį ir išbandyti keliavimą kemperiu? Tuomet jums reikia bent kelių patarimų, kurie padės sklandžiau ir maloniau keliauti.

  • Kartu su savimi į kelionę pasiimkite papildomus šviesos šaltinius, pvz., prožektorius. Nepamirškite ir atsarginių baterijų. Nepaisant to, kad keliausite jaukiame ir komfortiškame kemperyje, kartais kelionėse nutinka įvairių nenumatytų situacijų, todėl papildomi prožektoriai niekada netaps didele našta.
  • Pasirūpinkite priemonėmis nuo vabzdžių (uodų, gylių, muselių, erkių ir kt.). Pasidomėkite, kada jaučiamas vienų ar kitų vabzdžių pagyvėjimas – jei pasiruošite tinkamai, išvengsite didelių nepatogumų. Nėra nieko blogiau, kaip negalėti žengti už savo kemperio durų slenksčio bijant būti sukąstais įkyrių vabzdžių.
  • Karštomis vasaros dienomis apsaugokite savo maistą. Pastebima, kad vasarą padaugėja apsinuodijimų kepta mėsa – taip dažniausiai nutinka dėl netinkamų mėsos laikymo sąlygų. Todėl būkite tikri, kad jūsų kelionės metu mėsos gaminiai ir kiti maisto produktai yra laikomi tinkamomis sąlygomis (t.y. šaltoje vietoje).
  • Keliaujant kemperiu, didelis daiktų kiekis yra privalumas, o ne trūkumas. Pamirškite apie kompaktišką ir nedidelę kuprinę. Jūs keliausite dideliame ir erdviame kemperyje, kuriame bus daug vietos jūsų daiktams, todėl neribokite savęs ir pasiimkite viską, ko tik jums gali prireikti.
  • Su savimi turėkite visas higienos priemones. Jei keliausite karštuoju metų laiku, net ir veikiantis kondicionierius neapsaugos jūsų nuo lauke spiginančios saulutės – juk natūralu, kad norėsite pasideginti ir pabūti gryname ore. Todėl higienos priemonės padės jaustis komfortiškiau.
  • Turėkite priemones, skirtas laužui užkurti. Kokia išvyka į gamtą, jei jos metu nebus užkurtas bent vienas laužas? Degus skystis, laužavietei įkurti paruoštos anglys ir degtukai – viskas, ko jums gali prireikti, jei norite pasijusti lyg tikri stovyklautojai.
  • Su savimi turėkite tiek grynųjų pinigų, tiek ir banko korteles. Klaidinga manyti, kad keliaujant į gamtą, jums nereikės pinigų. Tenka susidurti su pačiomis įvairiausiomis situacijomis, todėl kur kas geriau apsisaugoti ir turėti atsarginį planą.
  • Su savimi vežkitės daug vandens. Nepaisant to, kad galite galvoti apie virintą ežero vandenį, tai tikrai nėra pats geriausias sprendimas. Juolab, kad dalį kelionės keliausite kemperiu, todėl turėkite švaraus ir negazuoto mineralinio vandens.
  • Nepamirškite keliauti su fotoaparatu. Net jei nesate iš tų, kurie mėgsta fotografuotis – kelionės po gamtą metu neabejotinai aplankysite daug nuostabaus grožio vietų, kurias norėsite įamžinti nuotraukose.
  • Pasirinkite erdvų ir funkcionalų kemperį. Tai labai svarbu, jei norite, kad jūsų kelionė neprailgtų ir visos kelionės metu jaustumėtės lyg savo namuose.

Belieka pasirinkti kemperį ir nepamiršti šių naudingų patarimų. Susisiekite jau dabar ir mes padėsime jums pasirinkti tinkamiausią kemperį.


Fatal error: Uncaught TypeError: implode(): Argument #2 ($array) must be of type ?array, string given in /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php:518 Stack trace: #0 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php(518): implode() #1 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php(311): MatthiasMullie\Minify\CSS->shortenHex() #2 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/Minify.php(111): MatthiasMullie\Minify\CSS->execute() #3 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(174): MatthiasMullie\Minify\Minify->minify() #4 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(128): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->minify() #5 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(66): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->replace_url() #6 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/subscriber/Optimization/class-abstract-minify-subscriber.php(85): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->optimize() #7 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/subscriber/Optimization/class-minify-css-subscriber.php(44): WP_Rocket\Subscriber\Optimization\Minify_Subscriber->optimize() #8 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): WP_Rocket\Subscriber\Optimization\Minify_CSS_Subscriber->process() #9 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/plugin.php(205): WP_Hook->apply_filters() #10 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/front/process.php(422): apply_filters() #11 [internal function]: do_rocket_callback() #12 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/functions.php(5420): ob_end_flush() #13 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): wp_ob_end_flush_all() #14 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters() #15 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action() #16 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/load.php(1270): do_action() #17 [internal function]: shutdown_action_hook() #18 {main} thrown in /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php on line 518