Kodėl jūs pamilsite baidares?

HomeAktyvus poilsis

Kodėl jūs pamilsite baidares?

Yra daug skirtingų plaukimo baidarėmis būdų. Jūs galite plaukioti žiemą, tai leis pajusti didžiulį adrenalino antplūdį, nes tuomet jums teks išsisukti

Baidarės Šventosios upėje
Baidarių nuoma Dubysos, Kražantės upėmis
Baidarių nuoma Dzūkijoje, “Ūlos vingis”

Yra daug skirtingų plaukimo baidarėmis būdų. Jūs galite plaukioti žiemą, tai leis pajusti didžiulį adrenalino antplūdį, nes tuomet jums teks išsisukti itin greitose srovėse. Taip pat galite pasirinkti irkluoti baidarę stovinčiame ežero vandenyje, tai gali būti rami poilsio diena, o gal tiesiog išvyka stovyklauti. Prieš keletą metų pradėjo populiarėti dar vienas pasirinkimas baidarininkams – baidarės žvejybai, jos yra modifikuotos taip, kad puikiai atitiktų visus žvejų reikalavimus, tad dabar jums nebereikia valties norint nuplaukti į ežero vidurį ir žvejoti – lygiai tą patį galite padaryti pasirinkę baidares.

Labai skirtingų pažiūrų ir specialybių žmonės tampa baidarių entuziastais. Tačiau šie žmonės tiek pat skirtingi, kiek skirtingos ir baidarės, kurias jie irkluoja bei aplinkos, kuriose jie plaukioja. Vieni yra užkietėję žiemos baidarių sporto mėgėjai ir neplaukioja jokiomis kitomis aplinkybėmis, tuo tarpu kiti plaukioja tik vasarą draugų kompanijoje, nes jiems tai puikus laiko geroje kompanijoje leidimo būdas. Tretiems tai tiesiog pabuvimo su savimi metas, tokiu atveju, jie nusiveža vienvietę baidarę prie ežero ir visą dieną praleidžia irstydamiesi.

Jokio skirtumo, dėl kokių priežasčių jūs nuspręsite ar jau nusprendėte irkluoti baidarę, yra vienas pagrindinis dalykas, dėl, kurio dauguma žmonių vieną kartą pabandžiusių plaukioti baidarėmis, grįžta tai daryti ir kitais metais. Tai nuostabus jausmas, kurį žmogus patiria, kai įlipa į baidarę ir atsistumia nuo kranto, panardina savo irklo galą į vandenį ir padaro pirmąjį mostą. Po šio momento, visi rūpesčiai ir problemos, stresas ir kitos negandos lieka krante, tol kol plaukiate baidare, jūs esate laisvi nuo kasdienybės peripetijų ir intrigų.

Baidarių sportas yra skirtas visiems tiems, kurie ieško progos pabūti lauke ir pasimėgauti gamta. Prie to taip pat prisideda ir tai, kad tai yra aktyvus laiko praleidimo būdas, o tai reiškia, kad po savaitgalio su baidarėmis jūs tapsite sveikesnis, o taip pat grįšite namo geresnės nuotaikos ir pasikrovęs darbui. Kiekvienam iš mūsų taip nutinka, po gerai praleisto savaitgalio, o plaukiojant baidarėmis laiko praleisti prastai tiesiog neįmanoma. Todėl, jei dar neišbandėte šio puikaus malonumo, artėjantis vasaros sezonas yra pats tinkamiausias pagaliau tai padaryti. Tačiau, dėl to, kad baidarės yra tokios populiarios ir vis dar populiarėja, vasaros metu nuomos punktai dažniausiai nebeturi galimybių išnuomoti savo baidarių savaitgaliams, nes jos jau būna užsakytos, todėl jūs taip pat turėtumėte tuo pasirūpinti dabar.


Fatal error: Uncaught TypeError: implode(): Argument #2 ($array) must be of type ?array, string given in /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php:518 Stack trace: #0 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php(518): implode() #1 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php(311): MatthiasMullie\Minify\CSS->shortenHex() #2 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/Minify.php(111): MatthiasMullie\Minify\CSS->execute() #3 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(174): MatthiasMullie\Minify\Minify->minify() #4 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(128): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->minify() #5 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(66): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->replace_url() #6 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/subscriber/Optimization/class-abstract-minify-subscriber.php(85): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->optimize() #7 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/subscriber/Optimization/class-minify-css-subscriber.php(44): WP_Rocket\Subscriber\Optimization\Minify_Subscriber->optimize() #8 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): WP_Rocket\Subscriber\Optimization\Minify_CSS_Subscriber->process() #9 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/plugin.php(205): WP_Hook->apply_filters() #10 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/front/process.php(422): apply_filters() #11 [internal function]: do_rocket_callback() #12 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/functions.php(5420): ob_end_flush() #13 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): wp_ob_end_flush_all() #14 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters() #15 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action() #16 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/load.php(1270): do_action() #17 [internal function]: shutdown_action_hook() #18 {main} thrown in /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php on line 518