Akių vokų ir nosies korekcijos: kada žinoti, jog jos yra reikalingos?

HomeNaujienos

Akių vokų ir nosies korekcijos: kada žinoti, jog jos yra reikalingos?

Žmogaus veidas yra viena iš esminių kūno vietų, turinti itin didelę reikšmę kasdieniame gyvenime. Nors ir teigiama, kad išvaizda nėra viskas, tačiau š

Vilnius pateko į pasaulinį kalėdinių šviesų TOP 10
Naujieji Honda automobiliai dar geresni
Hanzos dienos Kaune

Žmogaus veidas yra viena iš esminių kūno vietų, turinti itin didelę reikšmę kasdieniame gyvenime. Nors ir teigiama, kad išvaizda nėra viskas, tačiau šiuolaikiniame pasaulyje, šis faktorius užima išties nemažą dalį. O ypač tada, jeigu pats žmogus jaučia, kad jam kažko trūksta, kas galėtų padėti suteikti žymiai daugiau pasitikėjimo. Galime dėkoti dabartinei medicinai, kuri geba daryti stebuklus, o vienas iš jų – akių vokų ir nosies korekcijos.

Ką reikia žinoti apie akių vokų korekciją?

Viena iš labiausiai pasitaikančių priežasčių, kodėl norima atlikti akių vokų korekciją – estetinė. Dažniausiai šiai procedūrai ryžtasi tokie žmonės, kurie po truputį pradeda pastebėti aiškius amžinius pokyčius veide (amžiaus cenzas svyruoja nuo 40 ir daugiau). Tiesa, kad metams bėgant,užkritę akių vokai tampa ne tik estetine, bet ir fizine problema, nes pradeda trukdyti aiškiam regėjimui. Teigiama, kad net 70 procentų atvejų akių vokų pokyčiai yra nulemti paveldėjimo,todėl nutinka, kad juos reikia koreguoti esant net gana jauname amžiuje.

Labai svarbu, kad pacientai suprastų, jog akių vokų korekcija nesumažins esamo amžiaus padarinių išvaizdai tokių, kaip: juodų paakių, „žąsies kojelių“ akių pakraščiuose, ar kitų raukšlių, tačiau padės įveikti perteklinės odos kiekį.

Akių vokų korekcijos procedūra trunka iki 2 valandų, jeigu tuo pačiu metu yra tvarkomi tiek viršutiniai, tiek apatiniai akių vokai. Jeigu jūs ir jūsų chirurgas nusprendė, kad jums reikalinga tik viršutinių vokų korekcija, tuomet procedūra užtruks tik 40 – 60 minučių. Dažniausiai procedūra pradedama nuo viršutinių akies vokų bei daromas išilginis pjūvis. Per šį pjūvį yra pašalinama perteklinių riebalų, audinių ir odos kiekis. Nesijaudinkite, pjūvis yra paslepiamas po natūralia voko odos raukšle, todėl jokių randų neturėtų matytis! Pjūvis yra susiuvamas su plonais siūlais, o šie yra ištraukiami po savaitės.

https://grozioakademija.lt/paslauga/akiu-voku-plastika/ jums siūlo patikimus chirurgus, kurie padės sukurti reikiamą rezultatą!

Ką reikia žinoti apie nosies korekciją?

Dažniausiai nosies korekcija yra atliekama dėl labai panašios priežasties, kaip ir akių vokų. Jeigu jaučiate nuolatinį diskomfortą dėl turimos nosies formos ar jos dydžio – https://grozioakademija.lt/paslauga/nosies-korekcija/ jums gali padėti! Patikimi chirurgai pasižymi nepriekaištingu kruopštumu, o procedūros metu atitinkamos nosies struktūros yra performuojamos taip, kaip jūs jau ilgą laiką svajojote! Reikėtų pabrėžti, kad nosies korekcijos procedūros metu didesnė nosies apimtis yra mažinama, šalinant dalį kremzlės arba kaulo.

Dažniausiai nosies korekcija atliekama naudojant operacinį būdą, kurio metu nosies išorėje yra įpjaunamas nežymus pjūvis. Būtent ši technika leidžia pasiekti norimus rezultatus. Nerimauti išties nereikia, nes visi randai greitu metu užgyja.

O kaip viskas vyksta po šių dviejų procedūrų?

Kaip ir po visų operacijų, taip ir po akių vokų bei nosies korekcijos kurį laiką reikia:

  • vengti aktyvios fizinės veiklos
  • kurį laiką nedrėkinti tų vietų, kurioje buvo atliktos korekcijos procedūros
  • o svarbiausia: laikytis nustatytų chirurgo rekomendacijų!

Fatal error: Uncaught TypeError: implode(): Argument #2 ($array) must be of type ?array, string given in /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php:518 Stack trace: #0 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php(518): implode() #1 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php(311): MatthiasMullie\Minify\CSS->shortenHex() #2 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/Minify.php(111): MatthiasMullie\Minify\CSS->execute() #3 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(174): MatthiasMullie\Minify\Minify->minify() #4 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(128): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->minify() #5 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(66): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->replace_url() #6 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/subscriber/Optimization/class-abstract-minify-subscriber.php(85): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->optimize() #7 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/subscriber/Optimization/class-minify-css-subscriber.php(44): WP_Rocket\Subscriber\Optimization\Minify_Subscriber->optimize() #8 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): WP_Rocket\Subscriber\Optimization\Minify_CSS_Subscriber->process() #9 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/plugin.php(205): WP_Hook->apply_filters() #10 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/front/process.php(422): apply_filters() #11 [internal function]: do_rocket_callback() #12 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/functions.php(5420): ob_end_flush() #13 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): wp_ob_end_flush_all() #14 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters() #15 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action() #16 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/load.php(1270): do_action() #17 [internal function]: shutdown_action_hook() #18 {main} thrown in /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php on line 518