HomeNaudinga informacijaNaujienos

Vilniaus senamiestis pripažintas Baltijos šalių stebuklu

Vilniaus miesto senamiestis laimėjo vieną iš šešių Baltijos šalių stebuklų apdovanojimą „The Six Baltic Sea Wonders“ kultūros paveldo srityje. Dėl gam

Nemėžio dvaro sodyba
Kaimo turizmo sodyba – Miego klinika
SPA Vilnius SANA

Vilniaus miesto senamiestis laimėjo vieną iš šešių Baltijos šalių stebuklų apdovanojimą „The Six Baltic Sea Wonders“ kultūros paveldo srityje. Dėl gamtos ir kultūros paveldo nominacijų varžėsi daugiau kaip 50 objektų, kuriuos balsuodami rinko gyventojai.

Kitais Baltijos jūros šalių stebuklais tapo Talino senamiestis, Gdansko miestas, Mozūrijos ežerynas Lenkijoje, Kuršių nerija (Lietuva ir Rusija), Riugenas ir baltosios Riugeno uolos.

„The Six Baltic Sea Wonders“ konkurso tikslas yra sustiprinti bendrą Baltijos jūros šalių identitetą, padaryti labiau matomą turistams ir skatinti kurti inovatyvius turizmo produktus.

Šis konkursas yra Baltijos jūros regiono projekto Agora 2.0. – paveldo turizmo, siekiant padidinti Baltijos jūros regiono identitetą, dalis, kuriame iš viso yra 22 partneriai iš 10 Baltijos šalių. Šiuo projektu siekiama pagerinti Baltijos jūros regiono tapatybę gamtos ir kultūros paveldo srityse. Projektas prisideda prie ES strategijos Baltijos jūros regione vystant strategijas dėl tvaraus turizmo.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
    DISQUS: 0