Kokie įrenginiai yra tiesiog privalomi kiekvienam keliautojui?

HomePatarimai turistui

Kokie įrenginiai yra tiesiog privalomi kiekvienam keliautojui?

Ruošdamiesi į kelionę neretai siekiame, kad įvairių daiktų kiekis būtų kuo mažesnis. Tai tikrai nestebina: keliaujant lėktuvu bagažo svoris visuomet y

10 svarbiausių daiktų, stovyklaujant gamtoje
Kas svarbu renkantis palapinę
Kaip ištraukti erkę

Ruošdamiesi į kelionę neretai siekiame, kad įvairių daiktų kiekis būtų kuo mažesnis. Tai tikrai nestebina: keliaujant lėktuvu bagažo svoris visuomet yra ribojamas, be to, gana dažnai siekiama tiesiog neapsikrauti daiktais. Vis dėlto, turime sutikti, kad tam tikri įrenginiai tikrai gali praversti kelionės metu, taigi, žemiau rasite sąrašą, kuriame išvardinti svarbiausi kelionių metu praversiantys prietaisai: galbūt ši informacija padės jums gerokai paprasčiau sudaryti būtinų daiktų sąrašą.

Fotoaparatas

Būtų gaila, jei kelionių metu neužfiksuotumėme nė vienos nuotraukos, todėl fotoaparatas neabejotinai yra vienas tų įrenginių, kurį tiesiog būtina pasiimti į lagaminą. Jei siekiate įamžinti pačius ekstremaliausius savo nuotykius, puikiu pasirinkimu gali būti GoPro kamera, kuri yra tiesiog nepakeičiama slidinėjant, nardant, ir t.t. Šios veiksmo kameros gali būti naudojamos net ir labai nepalankiomis sąlygomis, taigi, tokią įrangą tikrai verta įsidėti į savo lagaminą. Jei ekstremalūs nuotykiai jums ne prie širdies, tokiu atveju galite pagalvoti ir apie paprastesnį įrenginį: pavyzdžiui, kelionės metu gali pasiteisinti kompaktinis fotoaparatas, kuris lengvai tilps į kišenę ir visada bus po ranka.

Išmanusis telefonas

Šiuolaikiniai išmanieji telefonai stebina savo funkcionalumu, todėl jis tikrai gali praversti kelionės metu. Įsijungę skrydžio režimą išmaniuoju telefonu galėsite naudotis ir lėktuve: turėsite galimybę peržiūrėti įrašytus filmus, klausytis muzikos, žaisti įvairius žaidimus, ir t.t. Nuvykus į svečią šalį naršydami internete galėsite susirasti lankomų objektų ar restoranų, naudotis navigacija, ir t.t. Turime sutikti, kad išmanieji telefonai gali kaip reikiant palengvinti kasdienybę, taigi, tokį prietaisą naudinga turėti ir kelionės metu.

Elektroninė knygų skaityklė

Jei nusimato tikrai netrumpa kelionė, elektroninė knygų skaityklė galės užtikrinti, kad keliavimas jums neprailgtų. Jei įsirašysite įtraukiančių elektroninių knygų, kelionė lėktuvu, traukiniu ar autobusu neatrodys tokia ilga, be to, skaitymas gali padėti paprasčiau „prastumti“ laiką laukiant skrydžio ar pan. Taip pat elektroninę skaityklę galėsite pasiimti į paplūdimį ar prie baseino, todėl ir pasyvus laisvalaikis bus kur kas turiningesnis.

Išmanieji laikrodžiai

Galimybė skaičiuoti nueitus žingsnius tikrai nėra vienintelė išmaniojo laikrodžio funkcija. Išmanusis laikrodis taip pat gali fiksuoti širdies ritmą, pranešti orų informaciją, nustatyti vietovę, ir t.t. Išmanieji laikrodžiai padeda stebėti įvairius sveikatos rodiklius bei leidžia paprasčiau gauti pageidaujamą informaciją, taigi, toks prietaisas tikrai gali praversti atostogų metu. Jei tokio įrenginio dar neturite, rinkdamiesi patį tinkamiausią išsiaiškinkite, kokios yra jo pagrindinės funkcijos.

Išorinė baterija

Tikėtina, kad atostogų metu bent kartą tikrai teks svarstyti, kur būtų galima pasikrauti telefoną ar kitą įrenginį, todėl išorinė baterija neabejotinai yra vienas naudingiausių prietaisų, kuris turėtų atsidurti jūsų lagamine. Kuo didesnė yra išorinės baterijos talpa, tuo daugiau kartų galėsite įkrauti įrenginius.

Žinoma, kiekvieno mūsų poreikiai yra labai skirtingi, todėl tik jūs patys galėsite nuspręsti, kokie įrenginiai galėtų geriausiai pasiteisinti. Pavyzdžiui, planšetinis kompiuteris gali atstoti ir elektroninę knygų skaityklę, ir išmanųjį telefoną, o išmanusis telefonas kartais gali pakeisti ir kompaktinį fotoaparatą. Taigi, įvertinkite, kokie yra jūsų keliavimo įpročiai, ir tai jums padės paprasčiau priimti tam tikrus sprendimus.