Įrenginiai, kurie geriausiai tiks mažesnei virtuvei

Įrenginiai, kurie geriausiai tiks mažesnei virtuvei

Daugelis iš mūsų negali pasigirti itin erdviomis virtuvėmis, tačiau net ir tuomet, jei šios patalpos dydis yra pakankamai kuklus, joje norisi sutalpin

Vilniaus senamiestis pripažintas Baltijos šalių stebuklu
Žvejybos ABC. Kaip prisiviliojamos žuvys?
Vilnius pateko į pasaulinį kalėdinių šviesų TOP 10

Daugelis iš mūsų negali pasigirti itin erdviomis virtuvėmis, tačiau net ir tuomet, jei šios patalpos dydis yra pakankamai kuklus, joje norisi sutalpinti bent jau svarbiausią virtuvės įrangą. Šaldytuvai, kaitlentės, orkaitės, o kartais ir indaplovės – tai įrenginiai, be kurių būtų sunku įsivaizduoti bet kokią virtuvę, tad jeigu šiuo metu tenka sukti galvą, kaip visus juos sutalpinti ribotoje erdvėje, turėtumėte atkreipti dėmesį į šiuos patarimus.

Šaldytuvai

Daugiau talpos. Labai svarbu žinoti, jog šaldytuvo talpa dažnai priklauso ne nuo dydžio, bet nuo sumaniai išdėstytų stalčių ir lentynų – kartais net ir keliais centimetrais siauresni, maži šaldytuvai gali būti gerokai talpesni. Norint išsiaiškinti reikiamą talpą, rekomenduotina namiškių skaičių padauginti iš 150 ar, šiuo atveju, iš 100 litrų ir tuomet paieškoti mažiausio šiuos kriterijus atitinkančio modelio – nustebsite, kiek daug skirtingų variantų pavyks atrasti.

Žemesni modeliai. Jeigu talpa Jums nėra svarbesnė nei užimama vieta, verčiau rinktis kompaktiškesnius, mažesnių išmatavimų modelius. Ypač rekomenduotina išbandyti žemesnius įrenginius – tokie maži šaldytuvai galės būti išnaudojami ir kaip kitų daiktų laikymo vieta, tad maksimaliai išnaudosite turimą plotą. Tokie variantai geriausiai tinka tiems, kurie gyvena vieni arba dažniausiai šaldytuve laiko nedidelį kiekį produktų – priešingu atveju dėl mažesnio dydžio nevertėtų aukoti asmeninio komforto.

Kaitlentės ir orkaitės

Daugiau funkcionalumo. Kaitlentė ir orkaitė yra naudojamos praktiškai kiekvienuose namuose – šių įrenginių dydžiai yra ganėtinai panašūs, tad jeigu keletas centimetrų Jums nėra itin svarbūs, pasistenkite pasirinkti kaip įmanoma funkcionalesnę įrangą. Taip pavyks išvengti papildomų pirkinių, o tuo pačiu ir sutaupyti erdvės virtuvėje. Šiuo atveju labiausiai nustebinti gali orkaitė: prekyboje dabar galima rasti grilio ar net mikrobangų krosnelės funkciją turinčių modelių.

Alternatyvos. Šis vietos taupymo būdas kardinaliai skiriasi nuo prieš tai minėto – paskyrę šiek tiek daugiau laiko įrenginių paieškoms, galite pasirinkti siauresnes orkaitę ir mažiau kaitviečių turinčią kaitlentę. Antrasis variantas nepareikalaus daug pastangų: rinkoje šiuo metu yra net ir itin kompaktiškų, vieną kaitvietę turinčių variantų, kurių pilnai užteks rečiau gaminantiems žmonėms. Tiek šiuos, tiek kitus virtuvės įrenginius gera kaina galite įsigyti Pigu.lt e-parduotuvėje.

Indaplovės

Mažesnis indų komplektų skaičius. Nors šis įrenginys virtuvėje nėra pats svarbiausias, tikriausiai sutiksite, jog prie kasdienio komforto jis tikrai ženkliai prisideda. Tad jeigu norisi indaplovę turėti ir mažesnėje virtuvėje, vertėtų paieškoti kompaktiškesnių įrenginių, kurie dažniausiai vienu metu gali išplauti mažesnį kiekį indų. Taip, tikėtina, jog įjungti tokią indaplovę reikės kur kas dažniau, tačiau kambario vietos tikrai pavyks sutaupyti.

Laisvas grindų plotas. Indaplovę galima įsigyti net ir tuomet, jei ant grindų laisvos vietos nebėra – tam puikiai tinka itin kompaktiškos, tiesiog ant stalo pastatomos indaplovės. Toks variantas gali nustebinti savo funkcionalumu, tad jeigu gyvenate vienas ar šiuo įrenginiu ketinate naudotis pakankamai retai, tikrai vertėtų pagalvoti apie tokią nedidelę indaplovę.

Pritaikę šiuos įrenginius savo virtuvėje, sutaupysite pakankamai daug vietos, kurią galėsite išnaudoti smulkesniems prietaisams ir baldams. Visgi, nepamirškite savo asmeninių poreikių – tik tuomet virtuvėje galėsite jaustis jaukiai ir patogiai!

COMMENTS