Ar verta leistis į kelionę lėktuvu, jei laukiatės kūdikio?

HomeNaudinga informacija

Ar verta leistis į kelionę lėktuvu, jei laukiatės kūdikio?

Daugeliui nėščių moterų iškyla klausimas, ar joms verta leistis į kelionę lėktuvu? Ar tai saugu kūdikiui? Kelionė lėktuvu dažniausiai negali pakenkti

Alytus
Dviračių maršrutai Dzūkijoje
Poilsiavietė „Pelėdynė”

Daugeliui nėščių moterų iškyla klausimas, ar joms verta leistis į kelionę lėktuvu? Ar tai saugu kūdikiui? Kelionė lėktuvu dažniausiai negali pakenkti kūdikiui. Tačiau jei yra kokių nors nėštumo komplikacijų, prieš keliaujant reikia pasitarti su gydytoju. Specialistai dažniausiai skatina savo pacientes keliauti, teigdami, kad per nėštumą nereikia visiškai atsisakyti įprasto gyvenimo.

Faktiškai antrasis nėštumo trimestras – puikus laikotarpis keliauti. Rytinio pykinimo priepuoliai tuo metu jau būna pasibaigę, jūs pilna energijos, o persileidimo tikimybė labai maža. Galite mėgautis visais kelionės ar atostogų teikiamais malonumais.

Jei jaučiatės gerai, o jūsų kūdikis vystosi normaliai, keliauti lėktuvu galite net iki 36-os nėštumo savaitės. Vėliau dauguma oro linijų pačios patars jums susilaikyti nuo kelionės – bent jau dėl to, kad apsisaugotų nuo gimdymo jų lėktuve.

Kelionių agentūrų darbuotojai, ko gero, neklaus, ar moteris nėščia, tačiau galima apturėti rūpesčių oro uoste. Jei iki gimdymo liko ne daugiau kaip viena savaitė, oro linijų darbuotojai turi teisę neleisti jums skristi. Norint išvengti nemalonumų, reikia pasirūpinti raštišku gydytojo leidimu skristi.

Rinkdamasi kelionę, nepamirškite, kad svarbu ne tik oro linijų įstatai, bet ir jūsų savijauta. Jei nedegate nekantrumu gimdyti vidury savanos Afrikoje, būdama nėščia nevykite į šalis, kuriose nėra tinkamos sveikatos priežiūros. Taip pat nepatartina rinktis paskutinės minutės ar labai pigių kelionių, nes kartais sutaupyti pinigai gali atnešti nelauktų pasekmių.

COMMENTS

WORDPRESS: 1
    DISQUS: 0