Poilsiavietė „Pelėdynė”

HomeKempingai

Poilsiavietė „Pelėdynė”

Poilsiavietė „Pelėdynė“ įsikūrusi senoviniame Dargaičių kaime (Šiaulių r., Gruzdžių sen.), kuris yra apie 25 kilometrus nuo Šiaulių miesto.Dargaič

Kaimo turizmo sodyba – Gamtos harmonija
Kaimo turizmo sodyba – Baidarkiemis
Kaimo turizmo sodyba – Likimo ratas

Poilsiavietė „Pelėdynė“ įsikūrusi senoviniame Dargaičių kaime (Šiaulių r., Gruzdžių sen.), kuris yra apie 25 kilometrus nuo Šiaulių miesto.

Dargaičių gatvinis kaimas, gyvuojantis jau ne vieną šimtmetį, garsėja savo medine architektūra, išlikusia valakų sistema, amatų šventėmis, darbščiais kaimo žmonėmis ir giliomis tradicijomis.
Kur kitur, jei ne kaimo ramybėje galima pailsėti nuo miesto šurmulio, kasdieninių rūpesčių, didingų ąžuolų pavėsyje atgauti dvasios ramybę.

„Pelėdynės“ sodyboje Jūsų laukia: ekskursijos po kaimą, kaimiškų valgių degustavimas; edukaciniai užsiėmimai: lipdymas iš molio, kaimiškų bandelių kepimas; kaimiškos pirtelės garas, kubilo vandens procedūros…

Ir tai dar ne visi kaimo svečiams siūlomi malonumai. Šalia tvenkinio įsikūrę Dargaičiai – tikras atradimas aktyvų poilsį mėgstantiems žmonėms: žvejyba, maudyklės, pasivažinėjimas dviračiais, pasivaikščiojimas po apylinkes, tradicinės kaimo šventės.

Sodyboje laukiami ir keliaujantys kemperiais, ir mėgstantys nakvynę palapinėse.

Poilsiautojams siūloma atskira virtuvėlė valgiui gaminti, yra elektra, vanduo, tualetas, dušas. Laužavietė skirta maloniems vakaro pasibuvimams.

Dargaičiuose poilsiaujantys „Peledynės“ sodybos svečiai kviečiami aplankyti vos už 3 kilometrų esantį Gruzdžių miestelį, pasisvečiuoti čia įsikūrusiose juodosios keramikos meistrų dirbtuvėse. Netoli nuo Dargaičių yra ir Šakynos miestelis, garsus savo tinkuoto akmenų mūro bažnyčia ir koplyčia. Kamanų pelkė ir Luponių piliakalnis sudomins gamtos mėgėjus, o nuo „Pelėdynės“ sodybos iki garsiojo Kryžių kalno irgi visai netoli, vos 20 kilometrų.

 

Kontaktai:

Dargaičių k., Šiaulių r. LT-81414, Lietuva

Tel.: +37061512087

[email protected]

www.peledyne.lt

COMMENTS

WORDPRESS: 0
    DISQUS: 0