Grūto parkas

HomeMuziejai

Grūto parkas

Iki šiol nė vienas muziejus ar kita kultūros įstaiga nebandė kaupti ar tinkamai eksponuoti sovietinių reliktų. Grūto parko įkurėjai siekdami ištaisyti

Druskininkai turės ištisus metus veiksiančias kalnų slidinėjimo trasas
Druskininkų sniego arena
Druskininkų kempingas

Iki šiol nė vienas muziejus ar kita kultūros įstaiga nebandė kaupti ar tinkamai eksponuoti sovietinių reliktų. Grūto parko įkurėjai siekdami ištaisyti šią klaidą sukaupė iš ties didelę sovietmečio skulptūrų kolekciją ir išdėstė ją dviejų kilometrų ilgio ekspozicijoje, kur sargybos bokšteliai, lagerių fragmentai ir kitos detalės primena Sibirą. Grūto parkas užima 20 ha plotą, čia eksponuojami 46-ių autorių 86 darbai.
Parke užsiėmima ras ne tik sovietmečio laikus menantys svečiai, bet ir mažieji parko lankytojai. Muziejuje įrengtas sovietinių laikų atrakcionų parkas vaikams leis ne tik smagiai praleisti laiką, bet ir pasisupti karuselėse, kuriose kažkada suposi jų tėvai ar seneliai. Mažųjų lankytojų dėmesį taip pat pritrauks ir parke esančio mini zooparko gyventojai.

Grūto parkas atidarytas kiekvieną dieną ištisus metus. Parkas įsikūręs Grūto kaime, 5km nuo Druskininkų. Parko lankymas mokamas.

Informacija kontaktams

Grūto parkas, Grūtas,
Druskininkai, Lietuva
Tel. 8 313 55511
El. paštas: info@grutoparkas.lt
Svetainė: www.grutoparkas.lt

COMMENTS

WORDPRESS: 0
    DISQUS: 0