Lietuvos jūrų muziejus

HomeMuziejai

Lietuvos jūrų muziejus

Lietuvos jūrų muziejus įsikūręs šiauriausiame Kuršių nerijos taške – Kopgalyje, kur baigiasi 98 km ilgio Kuršių nerijos pusiasalis ir atsiveria Klaipė

Kaimo turizmo sodyba “Virkštininkų dvaro užeiga”
„Dr.Who” klubas Klaipėdoje
Van vila

Lietuvos jūrų muziejus įsikūręs šiauriausiame Kuršių nerijos taške – Kopgalyje, kur baigiasi 98 km ilgio Kuršių nerijos pusiasalis ir atsiveria Klaipėdos uosto vartai. XIX amžiaus antroje pusėje Kopgalyje buvo pastatyta gynybinė pajūrio tvirtovė, kurią sudarė centrinis redutas, gynybinis griovys, pylimai bei po jais esantys kazematai, parako saugyklos. Po Antrojo pasaulinio karo iš tvirtovės liko tik griuvėsiai.

Restauruotoje ir rekonstruotoje tvirtovėje 1979 metais buvo atidarytas Lietuvos jūrų muziejus. Muziejus – daugialypis jūrinis kompleksas, kuriame galima pamatyti: jūrų gamtos ir laivybos istorijos ekspozicijas, akvariumą, jūrų žinduolius, etnografinę pajūrio žvejo sodybą, delfinus.

Ateities planuose – jūros teikiamų pramogų, poilsio ir sveikatingumo parkas su delfinų terapijos centru. Lietuvos jūrų muziejus – tai labiausiai lankomas muziejus Lietuvoje, per metus sulaukiantis apie 400 000 svečių iš Lietuvos bei pasaulio.

Muziejuje rengiamos ekskursijos, edukaciniai užsiėmimai, pramoginiai-specialieji renginiai (gimtadieniai, vestuvės), nuomojamos patalpos konferencijoms, asmeninėms ar kolektyvo šventėms.

Informacija kontaktams

Smiltynės g. 3,
Klaipėda, Lietuva
Tel. 8 46 492250
Svetainė: www.muziejus.lt

COMMENTS

WORDPRESS: 0
    DISQUS: 0