Katinų muziejus

HomeMuziejai

Katinų muziejus

Katinų muziejus įkurtas 1990 m. jaunųjų gamtininkų stotyje. Pirmasis muziejaus eksponatas – tai mažas juodas medinis katinėlis, atkeliavęs iš Lenkijos

Lietuvos jūrų muziejus
Sodyba Gervių takas
Senovinės bitininkystės muziejus

Katinų muziejus įkurtas 1990 m. jaunųjų gamtininkų stotyje. Pirmasis muziejaus eksponatas – tai mažas juodas medinis katinėlis, atkeliavęs iš Lenkijos. Katinų muziejuje yra virš dešimt tūkstančių eksponatų. Muziejaus lankytojus pasitinka katinėliai spalvotuose vitražuose ir laiptų turėklų ornamentuose.

Katinų muziejuje lankytojai gali susipažinti su katinais, jų veislėmis, charakterio savybėmis. Muziejaus rinkinį sudaro katinėliai, sukurti iš porceliano, gintaro, keramikos, krištolo, marmuro, metalo ir medžio. Tarp muziejaus eksponatų yra ir katinų, atkeliavusių iš tolimų šalių: Australijos, Brazilijos, Kanados, Kubos, Kinijos, Portugalijos ir Taivano.

Muziejuje sukaupta daug vaikų piešinių, profesionalių dailininkų paveikslų, fotografijų. Muziejaus svečius pasitinka visų labai mylimas Katinas Mikis, pramintas muziejaus direktoriumi. Jis labai myli lankytojus, ypač vaikus, moka su jais bendrauti, žaisti.

Informacija kontaktams

Žuvininkų g. 18,
Šiauliai, Lietuva
Tel. 8 41 523883

COMMENTS

WORDPRESS: 0
    DISQUS: 0