Baidarių nuoma Vilniuje – puiki patirtis kiekvienam

HomeBaidarių nuoma

Baidarių nuoma Vilniuje – puiki patirtis kiekvienam

Plaukiančias baidares po Vilnių mato dauguma, kadangi baidarių nuoma Vilniuje šiltuoju metų laiku yra ypatingai populiari ir mėgiama pramoga, o plauki

Kaimo turizmo sodyba „Pakalnė”
Baidarių nuoma, pirtis Varėnoje
Baidarių nuoma Vilniuje, „ActiveTourism.lt“

Plaukiančias baidares po Vilnių mato dauguma, kadangi baidarių nuoma Vilniuje šiltuoju metų laiku yra ypatingai populiari ir mėgiama pramoga, o plaukimo maršrutai driekiasi įstabiausiose sostinės vietose:

  • Nerimi, kuri atskiria senąją miesto dalį nuo naujuoju centro vadinamos teritorijos;
  • Vilnele, kuri vingiuoja pro gražiausias miesto vietas, įskaitant ir visame pasaulyje vertinamą senamiestį bei puikiai sutvarkytą Bernardinų sodą.

Vilnius baidarių srityje išsiskira ir tuo, jog čia yra puikių maršrutų tiek aštresnių pojūčių gerbėjams bei patyrusiems irkluotojams, tiek ir šeimoms su mažais vaikais ar ieškantiems ramaus poilsio arčiau gamtos. Gali atrodyti keista, tačiau net neišvykus iš Vilniaus – didžiausios šalies miesto – pasijusite lyg miškų apsuptyje, neapgyvendintoje teritorijoje, o čia pat už vieno kito upės vingio Jūsų lauks tankiai apgyvendinti kvartalai. Tai iš tiesų didelis Vilniaus miesto išskirtinumas, kurį labai akivaizdžiai pamatyti galima būtent plaukiant upe. Laukiate svečių, kurie ne itin gerai pažįsta Vilnių? Parodykite kitokį miestą plaukdami baidarėmis. Tiesa, nusiteikite,

Baidarių nuoma Vilniuje patraukli ne tik dėl nuostabios gamtos, bet taip pat ir dėl laiko sąnaudų. Plaukdami toliau esančiomis upėmis sugaišite mažų mažiausiai visą dieną. Vien nuvykimui ir parvykimui gali reikėti poros valandų, o sugaišus tiek laiko norėsite įveikti ir daugiau kilometrų, tad ilgiau užtruksite ir upėje. Plaukdami Vilniuje galite šiai pramogai skirti viso labo 3-4 valandas, tad netgi darbo dienos pabaigoje nesunkiai galite rasti laiko su šeima pasiplaukioti Nerimi ar su kolegomis užbaigti savaitę aktyviu plaukimu Vilnios upe.

Pasiplaukioti baidarėmis Vilniuje vilioja ir pakankamai žema šios pramogos kaina. Baidarės nuoma asmeniui atsieina nedaugiau nei sotūs pietūs restorane, tad vasaros metu sau leisti plaukti baidarėmis gali didžioji dalis vilniečių ir miesto svečių.

Baidarių nuoma Vilniuje paliks tik geriausius atsiminimus jei rinksitės geros kokybės baidares ir patogias paslaugas, kurias siūlo „Vilniaus baidarės“. Kreipkitės Jums patogiausiu keliu:

  • Aplankydami interneto svetainę http://vilniausbaidares.lt/ ir atlikdami rezervaciją;
  • Skambindami telefonu +370 600 66880;

Fatal error: Uncaught TypeError: implode(): Argument #2 ($array) must be of type ?array, string given in /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php:518 Stack trace: #0 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php(518): implode() #1 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php(311): MatthiasMullie\Minify\CSS->shortenHex() #2 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/Minify.php(111): MatthiasMullie\Minify\CSS->execute() #3 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(174): MatthiasMullie\Minify\Minify->minify() #4 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(128): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->minify() #5 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(66): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->replace_url() #6 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/subscriber/Optimization/class-abstract-minify-subscriber.php(85): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->optimize() #7 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/subscriber/Optimization/class-minify-css-subscriber.php(44): WP_Rocket\Subscriber\Optimization\Minify_Subscriber->optimize() #8 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): WP_Rocket\Subscriber\Optimization\Minify_CSS_Subscriber->process() #9 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/plugin.php(205): WP_Hook->apply_filters() #10 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/front/process.php(422): apply_filters() #11 [internal function]: do_rocket_callback() #12 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/functions.php(5420): ob_end_flush() #13 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): wp_ob_end_flush_all() #14 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters() #15 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action() #16 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/load.php(1270): do_action() #17 [internal function]: shutdown_action_hook() #18 {main} thrown in /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php on line 518