Sodyba „Vienkiemis” mini zoologijos sodas

HomeKaimo turizmo sodybosKlaipėdos apskritis

Sodyba „Vienkiemis” mini zoologijos sodas

Keliaudami į pajūrį, iš anksto suplanuokite užsukti į “Vienkiemį”, nors vienai nakčiai. Klausite, kodėl? Tai - viena iš egzotiškiausių poilsio vietų

Lietuvos jūrų muziejus
Naktinis klubas „Kiwi”
Kaimo turizmo sodyba „Šiaurinė paežerė”

Keliaudami į pajūrį, iš anksto suplanuokite užsukti į “Vienkiemį”, nors vienai nakčiai. Klausite, kodėl? Tai – viena iš egzotiškiausių poilsio vietų Lietuvoje. Tinkanti šeimai, draugams ir kolektyvui.
Sodyboje “Vienkiemis” veikia net keturios pirtys. Rusiškoje pirtyje – didžiulis akmuo ir masažinė vonia. Šis akmuo ypatingas tuo, kad neįkaista esant ir aukščiausiai temperatūrai. Smagumėlis išsiplakti vantomis ant tokio akmens! Lietuviškoje pirtyje rasite baseiną su masažinėmis srovėmis, o turkiškoje yra lietuviška pirtis ir kubilas – trys pirtys vienu metu. O gal norėsite visas pirtis išbandyti.
Jei metų sandūroje svajojate apie kažką labai lietuviško iš praeities – Jūsų malonumui kaimiška rąstinė pirtelė ant upės kranto.
Pirtys, nakvynė poilsio nameliuose ar romantiškuose apartamentuose, skanūs ir sotūs pietūs bei gausybė pramogų – visa tai Jūsų laukia sodyboje “Vienkiemis”.

Mini zoologijos sodas

Sodyboje „Vienkiemis” yra mini zoologijos sodas su daugybe įvairių paukščių: vištų, žąsų, ančių, kalakutų, petardų, gulbių. Sodyboje žiemoja net 6 gandrai. Gyvena jakas, elnė, stirniukas, avinas, ožiai su ožiukais ir juodos vietnamietiškos kiaulės.

Etnografinis muziejus

Istorinę praeitį galėsite prisiminti apsilankę 140 metų klėtyje įrengame muziejuje. Čia gausu etnografinių eksponatų – mūsų senolių buities rakandų, seniai nebenaudojamų žemės ūkio padargų. Klėtyje įrengti du gyvenamieji kambariai su senoviniu interjeru.

Svečiai priimami: visus metus
Pramogos: Pirtis Kubilas Turkiška pirtis – Krepšinio aikštelė Teniso kortai (2 asm.) Dviračiai – Valtys Vandens dviračiai
Miegamų vietų: 60
Vietų šventėms: 80
Numerių: 20
Apgyvendinamų pastatų: 8
Kainų ribos
Asmeniui: 50-150 Lt
Namelis: 180-450 Lt
Kontaktinė informacija
Pagrindinis mobilus: +370 685 69549
El. paštas: info.vienkiemis@gmail.com
Svetainė: www.vienkiemis.lt

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0

Fatal error: Uncaught TypeError: implode(): Argument #2 ($array) must be of type ?array, string given in /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php:518 Stack trace: #0 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php(518): implode() #1 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php(311): MatthiasMullie\Minify\CSS->shortenHex() #2 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/Minify.php(111): MatthiasMullie\Minify\CSS->execute() #3 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(174): MatthiasMullie\Minify\Minify->minify() #4 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(128): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->minify() #5 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(66): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->replace_url() #6 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/subscriber/Optimization/class-abstract-minify-subscriber.php(85): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->optimize() #7 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/subscriber/Optimization/class-minify-css-subscriber.php(44): WP_Rocket\Subscriber\Optimization\Minify_Subscriber->optimize() #8 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): WP_Rocket\Subscriber\Optimization\Minify_CSS_Subscriber->process() #9 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/plugin.php(205): WP_Hook->apply_filters() #10 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/front/process.php(422): apply_filters() #11 [internal function]: do_rocket_callback() #12 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/functions.php(5420): ob_end_flush() #13 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): wp_ob_end_flush_all() #14 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters() #15 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action() #16 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/load.php(1270): do_action() #17 [internal function]: shutdown_action_hook() #18 {main} thrown in /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php on line 518