Sodyba „Vienkiemis” mini zoologijos sodas

HomeKaimo turizmo sodybosKlaipėdos apskritis

Sodyba „Vienkiemis” mini zoologijos sodas

Keliaudami į pajūrį, iš anksto suplanuokite užsukti į “Vienkiemį”, nors vienai nakčiai. Klausite, kodėl? Tai - viena iš egzotiškiausių poilsio vietų

Van vila
Pasivažinėjimas kartingais – Klaipėdoje
„Dr.Who” klubas Klaipėdoje

Keliaudami į pajūrį, iš anksto suplanuokite užsukti į “Vienkiemį”, nors vienai nakčiai. Klausite, kodėl? Tai – viena iš egzotiškiausių poilsio vietų Lietuvoje. Tinkanti šeimai, draugams ir kolektyvui.
Sodyboje “Vienkiemis” veikia net keturios pirtys. Rusiškoje pirtyje – didžiulis akmuo ir masažinė vonia. Šis akmuo ypatingas tuo, kad neįkaista esant ir aukščiausiai temperatūrai. Smagumėlis išsiplakti vantomis ant tokio akmens! Lietuviškoje pirtyje rasite baseiną su masažinėmis srovėmis, o turkiškoje yra lietuviška pirtis ir kubilas – trys pirtys vienu metu. O gal norėsite visas pirtis išbandyti.
Jei metų sandūroje svajojate apie kažką labai lietuviško iš praeities – Jūsų malonumui kaimiška rąstinė pirtelė ant upės kranto.
Pirtys, nakvynė poilsio nameliuose ar romantiškuose apartamentuose, skanūs ir sotūs pietūs bei gausybė pramogų – visa tai Jūsų laukia sodyboje “Vienkiemis”.

Mini zoologijos sodas

Sodyboje „Vienkiemis” yra mini zoologijos sodas su daugybe įvairių paukščių: vištų, žąsų, ančių, kalakutų, petardų, gulbių. Sodyboje žiemoja net 6 gandrai. Gyvena jakas, elnė, stirniukas, avinas, ožiai su ožiukais ir juodos vietnamietiškos kiaulės.

Etnografinis muziejus

Istorinę praeitį galėsite prisiminti apsilankę 140 metų klėtyje įrengame muziejuje. Čia gausu etnografinių eksponatų – mūsų senolių buities rakandų, seniai nebenaudojamų žemės ūkio padargų. Klėtyje įrengti du gyvenamieji kambariai su senoviniu interjeru.

Svečiai priimami: visus metus
Pramogos: Pirtis Kubilas Turkiška pirtis – Krepšinio aikštelė Teniso kortai (2 asm.) Dviračiai – Valtys Vandens dviračiai
Miegamų vietų: 60
Vietų šventėms: 80
Numerių: 20
Apgyvendinamų pastatų: 8
Kainų ribos
Asmeniui: 50-150 Lt
Namelis: 180-450 Lt
Kontaktinė informacija
Pagrindinis mobilus: +370 685 69549
El. paštas: info.vienkiemis@gmail.com
Svetainė: www.vienkiemis.lt

COMMENTS

WORDPRESS: 0
    DISQUS: 0