Men‘s Factory naktinis klubas

HomeNaktiniai klubai

Men‘s Factory naktinis klubas

"Mens Factory" vardas siejamas su ilgiausiai Lietuvoje veikiančiu naktiniu klubu, kuriame išaugo ne viena klubinėtojų karta. Jo stilius ir koncepcija

Kartingai Plytinės kartodromas
Šv. Onos bažnyčia ir Bernardinų vienuolynas
Mikroautobusų,limuzinų nuoma – Vilnius

„Mens Factory” vardas siejamas su ilgiausiai Lietuvoje veikiančiu naktiniu klubu, kuriame išaugo ne viena klubinėtojų karta. Jo stilius ir koncepcija buvo kuriami ilgus metus, o visus sumanymus įgyvendino aukštos kvalifikacijos specialistai. Viena geriausių pasaulio garso sistema – “Funktion-One” bei trijų spektrų lazerių šviesos kuriama aplinka leidžia net prie baro jaustis lyg šokių aikštelėje. Klubo išskirtinumą paryškinantis akcentas – tai jo mobili scena. Pagal specialų užsakymą Europos inžinierių suprojektuota scena tarsi povandeninė valtis iš klubo gilumos atgyja kiekvieno pasirodymo metu.

Ibizos naktinio gyvenimo karštis, atrodo, jau persikėlė ir į Lietuvą – kaip niekur kitur, „Mens Factory” tvyro ypatinga seksuali nuotaika, dėmesį kaustančiame, jaukumu pasitinkančiame interjere atsispindi aistros ir lengvos erotikos akcentai, o nuo ugningų žvilgsnių, muzikos, šokio ritmu judančių kūnų ore pakimba aistros fluidų debesys.

Lakia vaizduote sukurtas unikalus atviras interjeras, bendrumo jausmą skleidžianti baro erdvė, šokių aikštelė padės Jums atsipalaiduoti ir atitrūkti nuo rutinos.

Klube groja geriausi Lietuvos bei užsienio didžėjai, scenoje vyksta stilizuoti bei kvapą gniaužiantys šou, o išskirtinius, orientuotus tam tikrai publikai šou, galės pamatyti tik klubo nariai uždarų vakarėlių metu. Patalpos sumaniai suprojektuotos, Jūsų patogumui įrengtos kelios erdvės, atskira salė rūkantiems, o pirmajame aukšte labirintai. Kiekvienas galės pasirinkti Jam patikusią erdvę ir mėgautis malonia kompanija.

Klubo nariams nuolatos taikomi specialūs pasiūlymai. Tik klubo nariai turi teisę dalyvauti visuose uždaruose klubo renginiuose.

Tai saugi, jaukios atmosferos bei stilinga vieta, kurioje kiekvienas atsipalaiduoja, užmezga naujas pažintis ir kiekvieną savaitgalį maloniai leidžia laisvalaikį. Šis klubas – tai tarsi gyva egzotikos šalis, įsikūrusi netoli sostinės centro ir su kiekvienais metais tampanti vis brandesnė, didesnė ir patrauklesnė. Pagrindinis klubo turtas – nuolatiniai lankytojai, dėl to galime atsisakyti įleisti nepageidaujamus asmenis nepaaiškinant priežasties.

Dabar Jūs galite pamatyti savo akimis klubą, apie kurį tiek daug girdėjote.

Informacija kontaktams

Naktinis klubas „Men’s Factory”,
T. Ševcenkos g. 16e,
Vilnius, Lietuva
Tel. 8 699 85009
El. paštas: info@gayclub.lt
Svetainė: www.mensfactory.lt

Newer Post

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0

Fatal error: Uncaught TypeError: implode(): Argument #2 ($array) must be of type ?array, string given in /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php:518 Stack trace: #0 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php(518): implode() #1 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php(311): MatthiasMullie\Minify\CSS->shortenHex() #2 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/Minify.php(111): MatthiasMullie\Minify\CSS->execute() #3 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(174): MatthiasMullie\Minify\Minify->minify() #4 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(128): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->minify() #5 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(66): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->replace_url() #6 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/subscriber/Optimization/class-abstract-minify-subscriber.php(85): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->optimize() #7 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/subscriber/Optimization/class-minify-css-subscriber.php(44): WP_Rocket\Subscriber\Optimization\Minify_Subscriber->optimize() #8 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): WP_Rocket\Subscriber\Optimization\Minify_CSS_Subscriber->process() #9 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/plugin.php(205): WP_Hook->apply_filters() #10 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/front/process.php(422): apply_filters() #11 [internal function]: do_rocket_callback() #12 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/functions.php(5420): ob_end_flush() #13 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): wp_ob_end_flush_all() #14 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters() #15 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action() #16 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/load.php(1270): do_action() #17 [internal function]: shutdown_action_hook() #18 {main} thrown in /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php on line 518