Šaudom.lt – Dažasvydis Kaune

HomeDažasvydis

Šaudom.lt – Dažasvydis Kaune

Sveikiname atradus kokybiškiausias dažasvydžio paslaugas teikiantį klubą Kaune – Saudom.lt!Pagrindinis mūsų pliusas yra tas, kad teikdami paslauga

Klaipėdos dažasvydžio klubas „Brigada”
Kaimo turizmo sodyba Žalias kampas
Dažasvydis, klubas „Pramogų sala”

Sveikiname atradus kokybiškiausias dažasvydžio paslaugas teikiantį klubą Kaune – Saudom.lt!

Pagrindinis mūsų pliusas yra tas, kad teikdami paslaugas mes ne tik atsižvelgiame į visus užsakovo pageidavimus, bet visais įmanomais būdais stengiamės užmegzti kuo šiltesnį kontaktą su klientu, išklausyti, perprasti kiekvieno konkretaus renginio pobūdį ir pagal tai teikti pačias profesionaliausias paslaugas. Dauguma kitų tokio pobūdžio firmų Lietuvoje apsiriboja technikos pateikimu ir atmestinu darbu. Stengiamės, kad klientas pajustų, mes esame renginio dalis, kad renginys mums rūpi ne ką mažiau, nei pačiam organizatoriui. Būtent to trūksta daugumai firmų, dirbančių „konvejerio“ principu.

Kodėl mes?
* Aukščiausia paslaugų kokybė už protingą kainą.
* 3 dažasvydžio bazės Šilainiuose ir Ringauduose ir Centre: pokarinio miesto, gamtoje ir uždaro tipo su stebėjimo erdvėmis žiūrovams.
*Po žaidimo turėsite visas sąlygas išsikepti šašlykus, pavakaroti.
*Esame sudarę sąlygas dažasvydį žaisti visą parą – vakariniams ir naktiniams žaidimams įrengėme galingą apšvietimo sistemą.
* Aukščiausias techninis lygis: sportiniai markeriai, dvistiklės – nerasojančios, nesubraižytos kaukės, apsauginės liemenės, aprangos ir viskas ko Jums gali prireikti!
*80 Įrangos komplektų užteks visiems!

Kiek kainuoja?
Kaina dalyviui su 100 kamuoliukų- 30 litų.
Kaina dalyviui su 200 kamuoliukų- 40 litų.

Moksleivių grupėms taikomos nuolaidos!

Kaip užsakyti?
Telefonu: +370 647 10555
El.paštu: info@saudom.lt
Skaipu: saudom.lt

COMMENTS

WORDPRESS: 1
    DISQUS: 0