Kaimo turizmo sodyba – Miško svetainė

HomeKauno apskritis

Kaimo turizmo sodyba – Miško svetainė

Sodyba įsikūrusi ramioje ir gražioje vietoje, viename nuostabiausių Lietuvos miestelių – Kulautuvoje. Graži gamta, sausas miškas, patogus susisiekimas

Poilsio namai „Ema” Palangoje
Rąstinis namelis su patogumais Šventojoje
„Kelininkas” – poilsio namai Pervalkoje

Sodyba įsikūrusi ramioje ir gražioje vietoje, viename nuostabiausių Lietuvos miestelių – Kulautuvoje. Graži gamta, sausas miškas, patogus susisiekimas traukte traukia į miestelį vasarotojus. Netoli sodybos teka Nemunas. Po Kulautuvą galima pasivažinėti dviračiais ar riedučiais, o žiemą ir rogutėmis, nueiti išsimaudyti upėje, pakvėpuoti tyru pušyno oru, pasivaikščioti po mišką, pagrybauti, pauogauti bei pažvejoti.
Natūraliame, gamtos suformuotame slėnyje dailiai sutvarkyta poilsio zona. Vienoje sodybos pusėje daug vietos žaisti vaikams, įrengta žaidimų aikštelė, sūpuoklės. Čia yra kur pasivaikščioti, rengti vakaronę. Kitoje pusėje – akmenimis grystas bei žolyte apsodintas kiemas. Apšviesti takeliai, tvenkinys su kriokliu, išpuoselėti gėlynai, visur pastatyti suoliukai. Vakare sodybos lankytojai mėgsta įsitaisyti pavėsinėje su židiniu.

Sodyba – trijų aukštų. Pirmame aukšte yra pobūvių ir konferencijų salė, besiribojanti su terasa. Pro didžiulį langą galima gėrėtis net 150 metų senumo pušimis. Pirmojo aukšto salėje yra visos sąlygos patiems pasigaminti maistą. Antrame aukšte yra penki dviviečiai kambariai ir vienas liuksas. Trečiame sodybos aukšte yra devynios miegamosios vietos, įkurtos vienoje patalpoje. Iš viso sodyboje gali apsigyventi 25 žmonės.

Sodyboje galima rengti nedideles konferencijas, seminarus, šventes, susitikimus. Sodybą pamėgo ne tik mūsų kraštiečiai, bet ir vokiečiai, estai, latviai. Daug svečių atsiliepimų byloja apie gerą sodybos aurą, norą ir vėl čia sugrįžti.

Paslaugos
* Tualetas viduje
* Židinys
* Pirtis
* Kubilas
* Virtuvėlė
* Laužavietė/šašlykinė
* Lauko palėpė
* Švenčių salė
* TV

Miegamų vietų: 25
Kaina asmenui: 60.00
Visos sodybos kaina: 1550.00

Kontaktai:
Adresas: Kauno rajonas Akacijų al. 35, Kulautava.
(8-37) 54 31 87
(8-615) 3 24 24
info@miskosvetaine.lt
www.miskosvetaine.lt


COMMENTS

WORDPRESS: 0
    DISQUS: 0