Kempingas Mindunai

HomeKempingai

Kempingas Mindunai

Informacija apie kempingą: dirba visus metus, 5ha teritorija, galima rezervuoti, teritorija aptverta, vartai nuolatos prižiūrimi, pritaikyta

Kaimo turizmo sodyba „Žališkė”
Sodyba ant Ukojo ežero kranto
Kaimo turizmo sodyba ant Svaitūto ežero kranto

Informacija apie kempingą: dirba visus metus, 5ha teritorija, galima rezervuoti, teritorija aptverta, vartai nuolatos prižiūrimi, pritaikyta neįgaliesiems, pavėsio pakankamai, kempingas yra prie ežero, artimiausias miestas – Utena.

Infrastruktūra – įranga: nudrenuotos, pastiprintos aikštelės, laužavietė, grilis/Šašlykinė, praustuvas su šiltu ir šaltu vandeniu, dušas su šaltu/šiltu vandeniu, vonios kambarys šeimai, skalbykla, skalbimo mašina, džiovykla rūbams, elektros lizdas plaukų džiovintuvui/skustuvui, prisijungimas prie elektros, galimybė ruošti maistą, žuvies valymo patalpos, indų plovykla,   depozitas/asmeninis seifas, telefonas, prisijungimas prie interneto.

Registracijoje kalbame: anglų, rusų, vokiečių kalbomis.

Laisvalaikio galimybės: bendras susitikimų, žaidimų kambarys, televizija, vaikų žaidimų aikštelė, aikštelės žaidimams su kamuoliu, vieta maudynems ežere/upėje/jūroje, sauna, turkiška pirtis, bėgiojimo takelis, buriavimas, nardymas.

Inventoriaus nuoma: palapinių, kambarių, namelių, dviračių, valčių, baidarių/kanojų nuoma.

Kita informacija: veikia kavinė, parduotuvė.

Kainos įskaitant PVM už parą:

Suaugusiam  10 Lt    (3 €)

Už karavaną  7 Lt     (2 €)

Už automobilį  35 Lt  (10 €)

Už palapinę    10 Lt   (3 €)

Kelio aprašymas: Važiuojant iš Viniaus pusės Vilniaus – Utenos keliu (A14) prie Molėtų sukate į kelią Nr. 114 Molėtai- Kaltinėnai- Ignalina. Už 10 km įvažiuojate į Mindūnus kur už 50 m, vadovaudamiesi kelio ženklais Kempingas, sukate į dešinę ir miško keliu pavažiavę 2 km būsite pas mus.

Kempingas „Mindunai” **
Adresas Kamužės k., Molėtų raj.
Tel. (606)11317
Mob. tel. (614)44445

COMMENTS

WORDPRESS: 0
    DISQUS: 0