Druskininkų kempingas

HomeKempingai

Druskininkų kempingas

10 stacionarių kempingo namelių su aikštelėms transporto priemonėms. Namelį sudaro svetainė su židiniu ir TV, 2-3 dviviečiai miegamieji, virtuvė su

Druskininkų sniego arena
Druskininkai turės ištisus metus veiksiančias kalnų slidinėjimo trasas
Grūto parkas

10 stacionarių kempingo namelių su aikštelėms transporto priemonėms. Namelį sudaro svetainė su židiniu ir TV, 2-3 dviviečiai miegamieji, virtuvė su visa įranga, dušas ir WC. Viename namelyje gali apsigyventi nuo 2, 4 iki 6-8 asmenų.

Informacija apie kempingą: dirba visus metus, teritorija aptverta, vartai nuolatos prižiūrimi, mažai pavėsio, arti kurorto, artimiausias miestas – Alytus, 3,4 ha teritorija, galima rezervuoti, pritaikyta neįgaliesiems.

Infrastruktūra – įranga: nudrenuotos, pastiprintos aikštelės, bio- kasečių iš karavanų išpylimas, grilis/šašlykinė, dušas su šaltu/šiltu vandeniu, kūdikių priežiūros kambarys, džiovykla rūbams, prisijungimas prie elektros, indų plovykla, telefonas, nudrenuotos ir pastiprintos aikštelės su kanalizacija ir vandeniu, laužavietė, praustuvas su šiltu ir šaltu vandeniu, vonios kambarys vaikams, skalbimo mašina, elektros lizdas plaukų džiovintuvui/skustuvui, galimybė ruošti maistą, depozitas/asmeninis seifas, prisijungimas prie interneto.

Kalbame registracijoje: anglų, rusų, vokiečių, lenkų kalbomis.

Laisvalaikio galimybės: televizija, vaikų žaidimų aikštelė, aikštelės žaidimams su kamuoliu, lauko tenisas.

Inventoriaus nuoma: palapinių, namelių, dviračių nuoma.

Kita informacija: yra parduotuvė.

Kainos įskaitant PVM už parą:

Suaugusiam 10 Lt  (3 €)

Aikštelė  31 Lt   (9 €)

Už automobilį 10 Lt   (3 €)

Už palapinę    10 Lt   (3 €)

Šuniui   7 Lt  (2 €)

Kelio aprašymas: Atvykus į Druskininkus iš Vilniaus ar Kauno A4 plentu ir įvažiavus į miestą (sekant kelio ženklus) šviesoforo sankryžoje prie degalinės „Statoil” sukti į kairę, privažiavus kitą šviesoforo sankryžą sukti į dešinę. Nuvažiavus apie 500 m nuoroda Druskininkų kempingas.
Informacija
Tipas: Kita

Druskininkų kempingas
Adresas
Gardino g. 3, Druskininkai
Tel. (31)360800
El. paštas
camping@druskininkai.lt

Žemėlapis

COMMENTS

WORDPRESS: 0
    DISQUS: 0