Kempingas Obuolių sala

HomeKempingai

Kempingas Obuolių sala

"Obuolių sala" - tai ne tik keturių žvaigždučių moderniai įrengtas kempingas, bet ir poilsiavietė esanti Grabuosto ežero saloje. Čia Jūs rasite ram

Pajūrio kempingas
Kempingas Pušelė
Kempingas „Ventainė”

„Obuolių sala” – tai ne tik keturių žvaigždučių moderniai įrengtas kempingas, bet ir poilsiavietė esanti Grabuosto ežero saloje. Čia Jūs rasite ramų poilsį išskirtinės gamtos apsuptyje ir turiningai praleisite savo laisvalaikį. Nakvynei galite pasirinkti Jums tinkamas poilsines – keturių vietų su patogumais skirtos šeimoms ir dviejų vietų su bendrais dušais ir wc . Kempinge yra įrengtos aikštelės su visais prisijungimais autokaravanams, o dalis salos skirta palapinių įsirengimui, pasirenkant vietą prie ežero kranto ar obelų pavėsyje. Norint tik praleisti dieną saloje, išsikepti lauko kepsnių ar pasimaudyti, užsiregistravę administracijoje ir susimokėję iškylos mokestį, galėsite pasirinkti Jums tinkamą vietą su stalu ir suolais.

Kviečiame apsilankyti kempingo restorane su terasa, šalia kurio įrengta vaikų žaidimo aikštelė, todėl galėsite ramiai mėgautis maistu ir gėrimais, visada matydami, ką veikia Jūsų vaikai.

Restorano antrame aukšte įrengta konferencijų – pobūvių salė 50-60 žmonių, puikiai tinkanti tiek seminarų , tiek privačių švenčių organizavimui. „Obuolių saloje” gausu papildomų pramogų , kaip pasivažinėjimas keturračiais, visureigiais, skraidymas oro balionu, dažasvydžis, estrados atlikėjų šou.

Jūsų laisvalaikiui įrengtos dvi teniso kortų aikštelės, minigolfo aikštynas, tinklinis, petankė, taip pat galima išsinuomoti dviračius. Romantiškam pasiplaukiojimui ir žvejybos mėgėjams – visada paruoštos valtys Grabuosto ežero pakrantėje. Na, o pirties malonumų mėgėjams siūlome pirties kompleksą (8 – 20 žmonių) su erdve priepirčio sale ir terasa.

Atšilus orams rengiami dideli renginiai, sąskrydžiai, suvažiavimai kurių sėkmę garantuoja tam ideali vieta, puikus aptarnavimas, Jūsų ir Mūsų gera nuotaika.

Informacija apie kempingą: dirba visus metus, 14 ha teritorija, 24 aikštelės, galima rezervuoti, teritorija aptverta, vartai nuolat prižiūrimi, pritaikyta neįgaliesiems, pavėsio pakankamai, artimiausias miestas – Utena, kempingas šalia ežero.

Infrastruktūra – įranga: Nudrenuotos, pastiprintos aikštelės, aikštelės su kanalizacijos ir vandens prisijungimu, nudrenuotos ir pastiprintos aikštelės su kanalizacija ir vandeniu, patogumai auto-karavanams, bio- kasečių iš karavanų išpylimas, laužavietė, grilis/šašlykinė, praustuvas su šiltu ir šaltu vandeniu, praustuvas kabinoje su durimis, dušas su šaltu/šiltu vandeniu, vonios kambarys šeimai, skalbykla, skalbimo mašina, džiovykla rūbams, elektros lizdas plaukų džiovintuvui/skustuvui, prisijungimas prie elektros, žuvies valymo patalpos, indų plovykla, depozitas/asmeninis seifas, telefonas, prisijungimas prie interneto.

Kalbame registracijoje: anglų, olandų, vokiečių, rusų kalbomis.

Laisvalaikio galimybės: bendras susitikimų/žaidimų kambarys, televizija, vaikų žaidimų aikštelė, aikštelės žaidimams su kamuoliu, vieta maudynėms ežere/upėje/jūroje, sauna/turkiška pirtis, lauko tenisas, mini golfas, bėgiojimo takelis, žvejyba.

Inventoriaus nuoma: namelių, valčių, dviračių nuoma.

Kita informacija: yra kioskas, parduotuvė, kavinė, restoranas.

Kainos įskaitant PVM už parą:

Suaugusiam  10 Lt  (3 €)

Aikštelė  35 Lt  (10 €)

Už automobilį  5 Lt  (1,5 €)

Už palapinę  10 Lt  (3 €)

Šuniui    3 Lt (1€)

Kelio aprašymas: Važiuoti keliu Vilnius-Utena (A14), Ties 60 km sukti į kairę Luokesos kryptimi ir toliau sekti ženklais kempingas-poilsiavietė „Obuolių sala”.

Kempingas „Obuolių sala” ****
Adresas Žalvarių k., Molėtų raj.
Tel. (383)50073
El. paštas info@appleisland.lt

Žemėlapis

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0

Fatal error: Uncaught TypeError: implode(): Argument #2 ($array) must be of type ?array, string given in /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php:518 Stack trace: #0 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php(518): implode() #1 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php(311): MatthiasMullie\Minify\CSS->shortenHex() #2 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/Minify.php(111): MatthiasMullie\Minify\CSS->execute() #3 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(174): MatthiasMullie\Minify\Minify->minify() #4 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(128): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->minify() #5 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(66): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->replace_url() #6 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/subscriber/Optimization/class-abstract-minify-subscriber.php(85): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->optimize() #7 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/subscriber/Optimization/class-minify-css-subscriber.php(44): WP_Rocket\Subscriber\Optimization\Minify_Subscriber->optimize() #8 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): WP_Rocket\Subscriber\Optimization\Minify_CSS_Subscriber->process() #9 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/plugin.php(205): WP_Hook->apply_filters() #10 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/front/process.php(422): apply_filters() #11 [internal function]: do_rocket_callback() #12 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/functions.php(5420): ob_end_flush() #13 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): wp_ob_end_flush_all() #14 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters() #15 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action() #16 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/load.php(1270): do_action() #17 [internal function]: shutdown_action_hook() #18 {main} thrown in /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php on line 518