Kempingas „Ventainė”

HomeKempingai

Kempingas „Ventainė”

Informacija apie kempingą: kempingas arti jūros, artimiausias miestas - Klaipėda, dirba visus metus, 4ha teritorija, 30 aikštelių, galima rezervuo

Užgavėnės 2018
Svečių namai “Aštuoni” Palangoje
Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai

Informacija apie kempingą: kempingas arti jūros, artimiausias miestas – Klaipėda, dirba visus metus, 4ha teritorija, 30 aikštelių, galima rezervuoti, teritorija aptverta, vartai nuolatos prižiūrimi, pritaikyta neįgaliesiems, mažai pavėsio, šunys neįleidžiami.

Infrastruktūra – įranga: nudrenuotos, pastiprintos aikštelės, nudrenuotos ir pastiprintos aikštelės su kanalizacija, patogumai auto-karavanams, bio- kasečių iš karavanų išpylimas, grilis/šašlykinė, praustuvas su šiltu ir šaltu vandeniu, dušas su šaltu/šiltu vandeniu, skalbimo mašina, džiovykla rūbams, elektros lizdas plaukų džiovintuvui/skustuvui, prisijungimas prie elektros, indų plovykla, depozitas/asmeninis seifas, telefonas, prisijungimas prie interneto, valčių įleidimas/įkėlimas.

Registratūroje kalbame: anglų, rusų kalbomis.

Laisvalaikio galimybės: bendras susitikimų/žaidimų kambarys, televizija, vaikų žaidimų aikštelė, aikštelės žaidimams su kamuoliu, vieta maudynėms ežere/upėje/jūroje, vidaus baseinas, masažinis baseinas/SPA, sauna/turkiška pirtis, lauko tenisas, žvejyba, buriavimas.

Inventoriaus nuoma: palapinių, kambarių, namelių, dviračių, valčių nuoma.

Kita informacija: yra parduotuvė, restoranas.

Kainos įskaitant PVM už parą:

Suaugusiam  10 Lt (3 €)

Aikštelė  41 Lt   (12 €)

Už automobilį  10 Lt  (3 €)

Už palapinę  10 Lt  (3 €)

Kelio aprašymas: Vykstate iš Vilniaus ar Kauno, žiede prie Klaipėdos pasukite Šilutės kryptimi. Pasiekus Priekulę (18 km), pasukite į dešinę pagal ženklą „Ventė 28 km”. Pravažiavus kaimus Sakučiai ir Kintai Jūs pamatysite kaimo „Ventė” ženklą. Įvažiavimas į „Ventainė” bus Jūsų dešinėje už 300m.  Jei keliausite iš Šilutės važiuokite keliu į Klaipėdą. Pasukite į kairę kai pamatysite ženklą „Ventė 25 km” ir dar važiuokite apie 8 km.

Informacija

Tipas: Kita

Kempingas „Ventainė” **
Adresas Ventės k., Šilutės raj.
Tel. (441)68525
El. paštas ventaine@takas.lt

Žemėlapis


COMMENTS

WORDPRESS: 0
    DISQUS: 1