Vasaros pabaigos vakaras dvelkiantis dainuojamąja poezija „SENAMIESČIO ŽIOGAS“

HomeRenginiai

Vasaros pabaigos vakaras dvelkiantis dainuojamąja poezija „SENAMIESČIO ŽIOGAS“

Senamiesčio Žiogas – tai jaukūs gitaros skambesiu nuspalvinti vakarai bei mylimų atlikėjų dainos. Jau ketvirtus metus vykstantis festivalis atveria K

Kauno Naktys, Rugsėjo 18 d (programa)
Pabėgimo kambarys Kaune – Escape Kaunas
Lietuvos medicinos ir farmacijos istorijos muziejus

Senamiesčio Žiogas – tai jaukūs gitaros skambesiu nuspalvinti vakarai bei mylimų atlikėjų dainos. Jau ketvirtus metus vykstantis festivalis atveria Kauno Senamiesčio kiemelių duris visiems dainuojamosios poezijos mylėtojams. Priešpaskutiniame šio sezono koncerte dalyvaus – Vytautas V. Landsbergis, Liūdni Slibinai, Akustinis Fotelis, Raimonda & Kreivas.

VYTAUTAS V. LANDSBERGIS . Kiekvienas jo pasirodymas – ne tik koncertas. Susitikimuose su publika menininkas mėgsta tarp dainų įterpti savo kurtų pasakų, taip pat – pasidomėti žiūrovų nuomone vienu ar kitu klausimu. Dainose atlikėjas atskleidžia savo vidinį pasaulį kurio spalvas ir kontūrus gali pamatyti kiekvienas žiūrovas.

LIŪDNI SLIBINAI – muzikinėje erdvėje nepripažintas mitologinis darinys arba tiesiog jaunų aktorių grupelė, pasižyminti lyties, ūgio bei muzikinių (ir ne tik) nuotaikų įvairove. Ši anaiptol ne šventa trejybė turi šventą tikslą – savo liūdnomis dainomis ir plikomis širdimis raginti kožną lietuvį atsisakyti lengvabūdiškumo ir gyvenimo džiaugsmo. Liūdnoji grupės sudėtis: Dominykas Vaitiekūnas, Vaidas Kublinskas, Aistė Lasytė, Jonas Lengvinas, Aušra Murauskaitė.

KREIVAS & RAIMONDA – per savo gyvavimo trejus metus spėjo surengti krūvą koncertų, prirašyti kalną dainų ir sudalyvauti festivaliuose „Be2gether“, „Tai aš“, „Purpurinis vakaras“, „Nakties akustinis desantas“, “Balticprogfest” ir kt. Jų muzika, kaip ir jų mąstymas bei pasaulėjauta, neturinti ribų. Tai labai spalvingi atlikėjai dainuojantys savo ir tik savo kūrybos dainas.

AKUSTINIS FOTELIS – jaunimo instrumentalinis, vokalinis dainuojamosios poezijos ansamblis sutikęs juoktis iš savęs ir savo egzistavimo konteksto. Jų kūryba prisodrinta sarkazmo, nuotaikos ir savito požiūrio į gyvenimą. Šį, gal ir ne patį minkščiausią fotelį sudaro : Žilvinas Vingelis, Jūratė Zabitytė, Meda Mačytė, Eivinas Mineikis.

Taip pat koncerte bus pristatyta Vilniaus dailės akademijos Kauno dailės fakulteto studentų (Viktorijos Ruskonytės, Luko Šiupšinsko, Artūro Žilinsko, Gedimino Pašvensko, Lauros Šėrytės, Augusto Kluodos ir Donato Beniulio) skulptūros darbų paroda.

Vieta: Ryšių istorijos muziejaus kiemelis, Rotušės a. 19, Kaunas

Data: 2010 m. rugpjūčio mėn. 26 d., 19 val.

Bilietus platina BILIETAI.LT

Informacija: idejugarazas.lt ; info@idejugarazas.lt

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0

Fatal error: Uncaught TypeError: implode(): Argument #2 ($array) must be of type ?array, string given in /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php:518 Stack trace: #0 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php(518): implode() #1 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php(311): MatthiasMullie\Minify\CSS->shortenHex() #2 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/Minify.php(111): MatthiasMullie\Minify\CSS->execute() #3 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(174): MatthiasMullie\Minify\Minify->minify() #4 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(128): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->minify() #5 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(66): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->replace_url() #6 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/subscriber/Optimization/class-abstract-minify-subscriber.php(85): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->optimize() #7 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/subscriber/Optimization/class-minify-css-subscriber.php(44): WP_Rocket\Subscriber\Optimization\Minify_Subscriber->optimize() #8 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): WP_Rocket\Subscriber\Optimization\Minify_CSS_Subscriber->process() #9 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/plugin.php(205): WP_Hook->apply_filters() #10 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/front/process.php(422): apply_filters() #11 [internal function]: do_rocket_callback() #12 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/functions.php(5420): ob_end_flush() #13 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): wp_ob_end_flush_all() #14 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters() #15 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action() #16 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/load.php(1270): do_action() #17 [internal function]: shutdown_action_hook() #18 {main} thrown in /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php on line 518