Kaimo turizmo sodyba – Giedrita

HomeUtenos apskritis

Kaimo turizmo sodyba – Giedrita

Sodyba GIEDRITA įkurta nuostabiame gamtos prieglobstyje, ant Bebrusų ežero kranto.Tad jeigu ieškote ramybės, tyro pušyno oro, gaivaus ežero dvelksmo

Turistinė stovyklavietė ”Siesartis”
Sodyba – Vila „Santa Barbara”
Agnės Babelienės kaimo turizmo sodyba

Sodyba GIEDRITA įkurta nuostabiame gamtos prieglobstyje, ant Bebrusų ežero kranto.Tad jeigu ieškote ramybės, tyro pušyno oro, gaivaus ežero dvelksmo ar sielos atgaivos – visa tai rasite pas mus. Čia viskas namų aplinkoje. Vakarus galėsite praleisti prie laužo, o dieną irstytis valtimi, plaukioti vandens dviračiu ar mėgautis grybų, uogų, riešutų gausa šalia esančiame miške. Žvejų laukia žuvingas Bebrusų ežeras. Mėgstantys aktyvų poilsį gali pagainioti kamuolį žaisdami krepšinį, tinklinį ar futbolą. Pirties mėgėjams – pirtis ant ežero kranto.

Jūsų šventei ar darbui siūlome jaukią iki 40 vietų salę su židiniu ir didžiuliais vitrininiais langais į ežerą. Maistą galite pasigaminti patys šalia esančioje virtuvėje ar užsisakyti jį iš anksto. Siūlome paragauti šviežio rūkyto ungurio, pasivaišinti šeimininkų paruošta žuviene ar kitais patiekalais.
Apgyvendinimui – jaukūs kambariai su patogumais, kuriuose tilps iki 38 žmonių. Pagrindiniame pastate septyni kambariai su vaizdais į ežerą ar į mišką. Bendrojoje patalpoje poilsiautojams skirti patogūs minkštasuoliai, kur laiką praleisite bendraudami prie puodelio kavos, o blogu oru skaitydami knygą ar žiūrėdami televizorių. Dviejuose mažuosiuose nameliuose yra keturi šeimyniniai numeriai su atskirais įėjimais ir virtuvėlėmis.
Netoli sodybos galite aplankyti observatoriją, etnokosmologijos muziejų ar kitas Molėtų rajono įžymybes.

Sodyboje GIEDRITA galimos šios paslaugos ir pramogos:
Pirtyje:
Ar mes tikrai gyvename taip, kaip to esame verti? Ar pakankamai parodome dėmesį sau? Savo mylimam žmogui? Kada paskutinį kartą palepinome save ? Kada nerūpestingai šypsojomės? Kas valdo mus ir mūsų nuotaikas?
Pirties meditacijos, kvėpavimo ir raumenų atpalaidavimo pratimai, karšto garo ragavimas…
Pirtininko paslaugos (užsakomos iš anksto).
Masažas, vanojimas (užsakoma iš anksto).

Žvejyba:
Čia pat, ežere (savo ar mūsų turimu inventoriumi).

Uogavimas / grybavimas:
Čia pat, miške (šeimininkui palydėjus į uogingus ir grybingus plotus).

Gamtos stebykla ežere ir aukštaūgių miško pušų apsuptyje: Stebėti augančią žolytę, sprogstančius medžių lapelius, besimezgančius žiedus, klausytis geniuko kalenimo, pamatyti šuoliuojantį zuikelį, ežere stebėti plaukiojančių gulbių ar antyčių šeimų gyvenimą, stebėti plaukiojančias žuveles ar grožėtis vandens augmenija – tai mūsų tyla, kuri kur kas muzikalesnė už bet kokią labai garsiai dainuojamą dainą. Jei sykį išgirdai vieversį ir pajutai ką tik suartos žemės kvapą, ramybė tavęs neapleis.

Aktyvus laisvalaikis:
Siūlome – žygius baidarėmis Bebrusų ežere, Žeimena ir Šventąja nuo Užpalių iki Anykščių – (užsakoma iš anksto).
Stalo futbolas, šaškės, šachmatai, lauko kėgliai, krepšinis, tinklinis, futbolas, žiemą – slidės, pasivažinėjimai rogutėmis ar pasičiužinėjimai pačiūžomis ant naturaliai užšalusio Bebrusų ežero …

Pirtelės ant ežero kranto kainos :
nuo 120 lt (2 val.)
nuo 40 lt (papildoma val.)
nuo 150 lt (2 val savaitgalį)
nuo 50 lt (papildoma val. savaitgalį)

Švenčių dienomis taikomos savaitgalio kainos.
Galutinės kainos taikomos pagal užsakovo pageidavimus.

Apgyvendinimo ir nakvynės kainos:
nuo 35 lt / žm. mažuosiuose nameliuose
nuo 30 lt / žm. didžiajame name

Kontaktai:
Mob.: +370 686 53508 +370 618 37552
El.p.: giedrita@atostogoskaime.lt
Adresas:Kirneilės kaimas Luokesos sen., Molėtų r. LT-33001, Lietuva

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 3

Fatal error: Uncaught TypeError: implode(): Argument #2 ($array) must be of type ?array, string given in /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php:518 Stack trace: #0 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php(518): implode() #1 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php(311): MatthiasMullie\Minify\CSS->shortenHex() #2 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/Minify.php(111): MatthiasMullie\Minify\CSS->execute() #3 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(174): MatthiasMullie\Minify\Minify->minify() #4 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(128): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->minify() #5 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(66): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->replace_url() #6 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/subscriber/Optimization/class-abstract-minify-subscriber.php(85): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->optimize() #7 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/subscriber/Optimization/class-minify-css-subscriber.php(44): WP_Rocket\Subscriber\Optimization\Minify_Subscriber->optimize() #8 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): WP_Rocket\Subscriber\Optimization\Minify_CSS_Subscriber->process() #9 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/plugin.php(205): WP_Hook->apply_filters() #10 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/front/process.php(422): apply_filters() #11 [internal function]: do_rocket_callback() #12 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/functions.php(5420): ob_end_flush() #13 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): wp_ob_end_flush_all() #14 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters() #15 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action() #16 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/load.php(1270): do_action() #17 [internal function]: shutdown_action_hook() #18 {main} thrown in /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php on line 518