Singing bowls – Dainuojančių dubenų masažo menas

Singing bowls – Dainuojančių dubenų masažo menas

Kviečiame Jus į garso terapijos seminarą "Singing bowls" - Dainuojančių dubenų masažo menas!Tai įkvėpiantis ir jaudinantis seminaras, vedantis į n

Svečių namai “Aštuoni” Palangoje
Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai
Užgavėnės 2018

Kviečiame Jus į garso terapijos seminarą „Singing bowls“ – Dainuojančių dubenų masažo menas!

Tai įkvėpiantis ir jaudinantis seminaras, vedantis į nuostabų holistinio garso pasaulį…

Pirmoji garso terapijos pakopa skirta visiems norintiems susipažinti su įkvėpiančiu gydomojo garso pasauliu. Per savo patyrimą Jūs susipažinsite su Gongo garso transformuojančiu poveikiu, išmoksite dainuojančių dubenų masažo meno.

Svarbiausias masažo dainuojančiais dubenimis tikslas – organizmo harmonijos sugrąžinimas, kūno bei nervų sistemos atpalaidavimas ir įvedimas į gilios relaksacijos būseną. Daugelis žmonių užmiega tokio masažo metu, kiti patiria būsena, primenančia lengvą hipnozę.

Masažas dubenimis padeda streso, neurozės ir nemigos metu. Garso terapeutai tvirtina, kad toks masažas rodo puikius rezultatus gydant migreną, stuburo ligas, netgi padeda mesti rūkyti. Remiantis Rytų medicina, kuri ligų priežastį vardina, kaip energijos tekėjimo užsiblokavimą organizme, užtenka atlaisvinti kanalus, kuriais teka energija, ir pacientas pasijunta sveikesnis bei laimingesnis. Būtent dubenų masažas padeda tai padaryti.

Turtingas, rezonuojantis garsas sklinda iš dubens dėka lengvo mušimo arba trynimo specialiu prietaisu. Garsas pereina per žmogaus kūną vibruojančiomis bangomis, raminandamas, derinandamas ir gydydamas energetinius centrus.

Dubenų masažo pagrindinio kurso programoje:
· Susipažinsite su dubenų istorija, jų paskirtimi ir panaudojimu kasdieniame gyvenime;
· Sužinosite gydymo garsu principus;
· Vyks praktinis dalyvių paruošimas tibetietiškų dubenų masažui;
· Žengsite pirmus žingsnius link savo kūrybinio potencialo atvėrimo – sužinosite, kokią balso galią turite savyje, kaip ne tik dubenų, bet ir savo balso pagalba galima gydyti save bei kitus, išmoksite čakrų tonų dainavimo, žengsite pirmus žingsniu link obertoninio dainavimo;
– Sužinosite ir pajusite, kad supantis Jus Pasaulis yra kupinas negirdėtų iki šiol garsų…

Dalyviams bus išduotas Europietiškos Garso masažistų asociacijos sertifikatas.

Seminarą ves Alicija Eiliakas, psichologė-psichoterapeutė, meno ir garso terapijos praktikė, Gongo meistrė, Psichologijos studijos „Menas būti“ įkūrėja.

Planuojamas tvarkaraštis:
Šeštadienis, lapkričio 27 d.: 10.00-18.00 val.
Sekmadienis, lapkričio 28 d.: 10.00-17.00 val.

Seminaro kaina – 300Lt.

Seminaro dalyviai kviečiami nemokamai prisijungti prie penktadienio „Maudynių gonge“ seanso.

Paraiškos dalyvavimui priimamos el.paštu: alicija@menasbuti.lt arba telefonu 8 687 85625. Skubiais atvėjais informacija teikiama tel.: 869835349 (Ričardas).

Daugiau informacijos rasite: www.menasbuti.lt

Kviečiame prisijungti prie šios kelionės į savo vidų!

COMMENTS

WORDPRESS: 0