G. PAŠKEVIČIAUS koncertas. 12-04 Kauno valstybinėje filharmonijoje

HomeRenginiai

G. PAŠKEVIČIAUS koncertas. 12-04 Kauno valstybinėje filharmonijoje

Gytis Paškevičius dainininkas ir dainų autorius gimė 1961metais Šiauliuose. Potraukį muzikai pajuto dar vaikystėje. Grižęs iš mokyklos klausydavo įraš

Kauno Naktys, Rugsėjo 18 d (programa)
Išbandymų-pabėgimo kambarys Kaune – Trial Room
Kauno miesto dienos – jau šį savaitgalį (programa)

Gytis Paškevičius dainininkas ir dainų autorius gimė 1961metais Šiauliuose. Potraukį muzikai pajuto dar vaikystėje. Grižęs iš mokyklos klausydavo įrašų ir dainuodavo Stasio Povilaičio ir “The Beatles” dainas. Pirmąkart gitarą G.Paškevičius į rankas paėmė būdamas vos devynerių metų. 10-oje klasėje jaunasis talentas pradėjo groti mokyklos ansamblyje. Šiame kolektyve Gytis dainavo ir grojo gitara, kol baigė mokyklą. Grupės repertuare jau buvo ir garsieji G.Paškevičiaus šlageriai: “Tu vėjo paklausk”, “Šiam pasauly visko būna”.

Baigęs vidurinę mokyklą jis įstojo į Šiaulių pedagoginį universitetą. Tačiau greitai atsiėmė dokumentus ir išėjo tarnauti į sovietų armiją. Atitarnavęs armijoje atlikėjas grįžo į gimtąjį miestą. 1986m. G. Paškevičius sulaukė pasiūlymo dainuoti tuomet gerai žinomoje grupėje “Oktava”. 1988 metų pabaigoje savo pasirodymus “apšildyti” “Oktavą” pakvietė garsioji Latvijos dainininkė Laima Vaikulė. Po daugybės bendrų koncertų, G.Paškevičius grįžo į Šiaulius. 1993 m. gimtajame mieste, “Tango” studijoje, įrašė savo pirmąjį albumą “Winner”. 1994 m. pasirodė antras albumas “Šiam pasauly”. 1994-1997 m. galima vadinti geriausiais G. Paškevičiaus karjeros metais: atlikėjo dainas mielai grojo radijas ir televizija, o albumai buvo labai populiarūs. 1999 m. pasirode ir didžiulio populiarumo sulaukęs rusiškų romansų albumas “Dvacat dnej v Sankt Peterburge”, o 2004 m. pasirodė dainų rinktinė “Nueitas kelias”. Viso atlikėjo diskografijoje yra dešimt albumų.

Gruodžio 4 d. 18 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje ( L. Sapiegos g. 5) Gytis Paškevičius koncerto programoje atliks rusiškus romansus ir populiariausias dainas.


COMMENTS

WORDPRESS: 0
    DISQUS: 0