Jodinėjimas – Kauno žirgynas

HomeAktyvus poilsisLaisvalaikis, Pramogos

Jodinėjimas – Kauno žirgynas

Žirgynas yra įsikūręs šalia Kauno vandenų. Važiuojant nuo Aleksoto tilto reikia atvažiuoti iki pat Marvelės gatvės galo. Maniežas (raudonas pastat

Kaimo turizmo sodyba ant Svaitūto ežero kranto
„Horsemarket“ jojimo paslaugų centras
Kaimo turizmo sodyba „Gaspada”

Žirgynas yra įsikūręs šalia Kauno vandenų. Važiuojant nuo Aleksoto tilto reikia atvažiuoti iki pat Marvelės gatvės galo. Maniežas (raudonas pastatas) bus geriausias kelrodis. Kadangi dabar statybos, tai privažiavimas yra keblus. Važiuojant Marvelės gatve ir privažiavus mėlyną degalinę reikia pasukti į dešinę, tada važiuojant link vakarinio lanksto viaduko pasukti vėl į dešinę ir nusileisti į statybų keliuką (ten nereikia bijoti važiuoti), tuomet pravažiavus po tuo pačiu viaduku pateksit į žirgyną.

Dar galimas variantas patekti važiuojant iš Raudondvario gatvės. Reikia įsukti į vakarinį lankstą ir ties naujai įrengtu šviesaforu pasukti į kairę. Tada pravažiavus viaduką pasukti į kairę (į tą patį statybų keliuką).
Važiuoja 18 autobusas ir 56 mikroautobusas.

Teikiamos paslaugos:

 • Pasijodinėjimas žirgais;
 • Ekskursijos po žirgyną ir supažindinimas su žirgais;
 • Individualios jojimo treniruotės;
 • Jojimas į mišką ir laukus (tik mokantiems joti);
 • Žirgų nuoma mergvakariams/bernvakariams/vestuvėms;
 • Pasivažinėjimas karieta;
 • Žirgų priežiūros ir gardų nuomos paslaugos;
 • Žirgų transportavimo paslaugos.
 • žirgynas yra įsikūręs šalia Kauno vandenų. Važiuojant nuo Aleksoto tilto reikia atvažiuoti iki pat Marvelės gatvės galo. Maniežas (raudonas pastatas) bus geriausias kelrodis. Kadangi dabar statybos, tai privažiavimas yra keblus. Važiuojant Marvelės gatve ir privažiavus mėlyną degalinę reikia pasukti į dešinę, tada važiuojant link vakarinio lanksto viaduko pasukti vėl į dešinę ir nusileisti į statybų keliuką (ten nereikia bijoti važiuoti), tuomet pravažiavus po tuo pačiu viaduku pateksit į žirgyną.
 • Dar galimas variantas patekti važiuojant iš Raudondvario gatvės. Reikia įsukti į vakarinį lankstą ir ties naujai įrengtu šviesaforu pasukti į kairę. Tada pravažiavus viaduką pasukti į kairę (į tą patį statybų keliuką).
  Važiuoja 18 autobusas ir 56 mikroautobusas.

Dėl išsamesnės informacijos ir išankstinių užsakymų kreiptis:

8-686-79085 (vadybininkė), 8-688-75206 (trenerė)

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0

Fatal error: Uncaught TypeError: implode(): Argument #2 ($array) must be of type ?array, string given in /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php:518 Stack trace: #0 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php(518): implode() #1 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php(311): MatthiasMullie\Minify\CSS->shortenHex() #2 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/Minify.php(111): MatthiasMullie\Minify\CSS->execute() #3 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(174): MatthiasMullie\Minify\Minify->minify() #4 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(128): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->minify() #5 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(66): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->replace_url() #6 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/subscriber/Optimization/class-abstract-minify-subscriber.php(85): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->optimize() #7 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/subscriber/Optimization/class-minify-css-subscriber.php(44): WP_Rocket\Subscriber\Optimization\Minify_Subscriber->optimize() #8 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): WP_Rocket\Subscriber\Optimization\Minify_CSS_Subscriber->process() #9 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/plugin.php(205): WP_Hook->apply_filters() #10 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/front/process.php(422): apply_filters() #11 [internal function]: do_rocket_callback() #12 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/functions.php(5420): ob_end_flush() #13 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): wp_ob_end_flush_all() #14 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters() #15 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action() #16 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/load.php(1270): do_action() #17 [internal function]: shutdown_action_hook() #18 {main} thrown in /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php on line 518