Foto prisiminimai – Juozas Erlickas

HomeRenginiai

Foto prisiminimai – Juozas Erlickas

Juozas Erlickas (1953 m.) – humoristas poetas, prozininkas, dramaturgas, naudojantis juoko pro ašaras stilistiką ir aštriai kritikuojantis posovietinė

Hanzos dienos Kaune
TATA – festivalis vakarų Lietuvoje
G. PAŠKEVIČIAUS koncertas. 12-04 Kauno valstybinėje filharmonijoje

Juozas Erlickas (1953 m.) – humoristas poetas, prozininkas, dramaturgas, naudojantis juoko pro ašaras stilistiką ir aštriai kritikuojantis posovietinės tikrovės deformacijas. Vienas populiariausių šiuolaikinės  Lietuvos kultūros žmonių. Literatūrinę kūrybą papildo pats autorius-personažas: Erlickas  atlieka dainas savo tekstais, filmuojasi TV laidose, dainavo roko operoje. 1997 m Nacionalinės premijos laureatas.  Gyvojo klasiko (beje, klasiku pasiskelbė jis pats, o visi patikėjo) gyvenimas apgaubtas paslapties šydu ir tik kur ne kur, pro kandžių praėstas skyles, galime pamatyti niekada viešumoje nesišypsantį Juozapo veidą. Kaip jis pats kartą pasakė: „Nesišypsau, nes nenoriu atrodyti įtartinai”

Lapkričio 25 d. 18 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje (L.Sapiegos g. 5) Juozas Erlickas pristatys savo visiškai naują programą, kuri taip ir vadinasi „Mano programa“.
Programoje dalyvaus rėmėjai: Daumantas Slipkus (klavišiniai) ir Vytautas Mikeliūnas (smuikas)

Veiks bufetas.

Bilietai 20; 30; 40Lt

Bilietus galite įsigyti: http://www.bilietai.lt/lt/event/6885


COMMENTS

WORDPRESS: 0
    DISQUS: 2