Birštono apžvalgos bokštas

HomeLankytinos vietos

Birštono apžvalgos bokštas

Birštono apžvalgos bokštas, kuriuo bus galima pakilti į 45 metrų aukštį, kol kas lankytojams bus atviras nuo 7 iki 22 valandos, teigia Birštono savi

Kazimiero mugės dalyviai ir svečiai Kaune automobilius statys nemokamai
Pasivažinėjimas kartingais, GO KART
Suzi Quatro naujametinis koncertas
Birštono apžvalgos bokštas, kuriuo bus galima pakilti į 45 metrų aukštį, kol kas lankytojams bus atviras nuo 7 iki 22 valandos, teigia Birštono savivaldybės atstovė.  Birštono apžvalgos bokštą sudaro net 300 laiptelių, kas leidžia lankytojams užkopti į 45 metrų aukštį. O įskaičiuojant ir Škėvonių gūbrį, užkopusieji į bokštą atsidurs net 92 metrų virš jūros lygio aukštyje.  Apsilankymas Birštono apžvalgos bokšte yra nemokamas. Bokšte vienu metu galėtų būti apie 40 žmonių.
Šio aukščiausio Lietuvos bokšto Birštone iniciatoriai ir užsakovai – Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie AM, projekto partneriai – Nemuno kilpų regioninio parko direkcija. Birštono apžvalgos bokšto statybos truko apie metus, jį projektavo Prosfera. Statybos finansuotos ES lėšomis, jų kaina – apie 670 tūkst. eurų.
Vaizdu negali pasimėgauti fizinę negalią turintys žmonės,Birštono apžvalgos bokštas nėra pritaikytas žmonėms turintiems judėjimo negalią. Lankytojai su negalia gali privažiuoti automobiliu iki pat bokšto, kur įrengta nedidelė stovėjimo aikštelė. Jiems, kaip ir lipti laipteliais nenorintiems lankytojams, įrengti specialūs informaciniai stendai su QR kodais, kuriuos nuskaičius telefonu, jo ekrane matosi iš bokšto atsiveriantys vaizdai.