Pabėgimo Kambarys Kaune – Atrakink

HomePramogos

Pabėgimo Kambarys Kaune – Atrakink

Kaina €30-40/komandaiAdresas Kaunakiemio g. 40, KaunasTrukmė Iki 60 minučiųDalyvių skaičius 2-6 (rekomenduojama 4)

Palangos dažasvydžio centras
Kaimo turizmo sodyba – Tarp pušų
Edmundo Dapkaus kaimo turizmo sodyba
Kaina€30-40/komandai
AdresasKaunakiemio g. 40, Kaunas
TrukmėIki 60 minučių
Dalyvių skaičius2-6 (rekomenduojama 4)

Nors esame iš Vilniaus, tačiau esame nusiteikę lankyti, išbandyti, įvertinti visos Lietuvos pabėgimo kambarius, tad pirma, nors ir netolima išvyka buvo į Kauną – Atrakink pabėgimo kambarį. Daug entuziastų norinčių vykti į Kauną darbo dienos vakarą nebuvo, tačiau keturiese susirinkom.

Iki įėjimo į kambarį. Rasti įvažiavimą į kiemą, kuriame įsikūręs kambarys gali būti sudėtinga ne vietiniams, tačiau kambario savininkas pasitiks telefonu paaiškins kur ateiti ir pasitiks teritorijoje. Atvykus į vietą šio galvosūkių kambario įkūrėjas Donatas papasakojo apie patalpas, kuriose yra kambarys. Namas, kuriame įsikūręs kambarys buvo pastatytas 1777 metais, jame veikė Karmelitų vienuolynas. Dėl siautusios choleros epidemijos 1831 metais vienuolynas buvo paverstas karo ligonine. Pastate buvo 30 celių ir 4 salės, vienoje iš celių ir įsikūręs „Atrakink“. Kambario įkūrėjas – draugiškas ir entuziastingas.

Kambario viduje. Kambaryje rasite daugybę daiktų ir randant vieną užuominą po kitos turėsite rasti tuose daiktuose paslėptas užduotis, raktus, kodus ir kitas užuominas, kol galiausiai rasite raktą, kurį panaudoję išeisite iš kambario. Atrakink kambaryje rasite tiek savininko rankomis kurtų artefaktų, tiek sendaikčių ir originalių užduočių. Šis pabėgimo kambarys nėra vienintelis Kaune, tačiau kaip pirmasis mūsų išbandytas šiame mieste gauna riebų pliusą, nes visiems apsilankiusiems labai patiko.

Apibendrinimas. Šiame kambaryje tilps kompanijos nuo 2 iki 6 žmonių. Rekomenduojamas komandos dydis – 4 žmonės, esant tiek žmonių kiekvienas turės ką veikti, nebus trinties tarp dalyvių ir užteks smegenų spręsti užduotims. Kambarys puikiai tinka paįvairinti įvairias šventes – mergvakarius, gimtadienius, praleisti savaitgalio popietę su šeima, draugais ar tiesiog apsilankyti po darbo su kolegomis. Nors iki kambario rekordo pasak įkūrėjo pritrūko  vos pusantros minutės, tačiau nuotaikos buvo labai geros ir kelionė į Vilnių neprailgo. Kauniečiams ir miesto svečiams tikrai rekomenduojame išbandyti šį galvosūkių kambarį.

Atrakink galvosūkių kambario kainoraštis:

Lankymo dienosLankymo valandosKaina komandai
I-V12:00 – 18:00€30
I-V18:00 – 22:00€35
VI-VII (+šventės)12:00 – 18:00€35
VI-VII (+šventės)18:00 – 22:00€40

Rezervuokite laiką +37068346933.