EVO baidarės. Baidarių nuoma Vilniuje ir rytų Aukštaitijoje.

HomeBaidarių nuoma

EVO baidarės. Baidarių nuoma Vilniuje ir rytų Aukštaitijoje.

EVO baidarės – baidarių nuoma rytų Aukštaitijoje ir Vilniuje. Esame jauna, entuziastinga komanda, siūlanti Jums pramogas baidarėmis ir tik tai, kas mū

Baidarių nuoma Aukštaitijoje
Baidarių nuoma, pirtis Varėnoje
Baidarių nuoma Aukštadvaryje

EVO baidarės – baidarių nuoma rytų Aukštaitijoje ir Vilniuje. Esame jauna, entuziastinga komanda, siūlanti Jums pramogas baidarėmis ir tik tai, kas mūsų pačių išbandyta ir įvertinta klientų. Mes turime baidarių bazes Aukštaitijos nacionalinio parko sostinėje – Palūšėje ir Vilniuje. Mūsų baidarės saugios ir patikimos, jomis gali plaukti tiek jaunimas, tiek šeimos su vaikais (vaikas pasodinamas į specialią kedutę, kuri dedasi tarp suaugusiųjų).

Mūsų maršrutai – siūlome plaukti Vilniuje, Neries, Vilnelės upėmis, ir Aukštaitijos nacionaliniame parke esančiomis upėmis bei ežerais (t.y. Žeimenos, Lakajos, Būkos, Kiaunos upėmis, Dringio, Baluošo, Linkmeno, Šakarvio, Žeimeno ir kitais ežerais).

Pramogos baidarėmis – tai puikus būdas atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių, pailsėti nuo darbų, „susilieti su gamta“ ir šauniai praleisti laiką su draugais ar šeima.

Informacija ir registracija tel. 868612839 arba info@evobaidares.lt
www.evobaidares.lt

COMMENTS

WORDPRESS: 0
    DISQUS: 0