Svečių namai Papėje „Jurgi”

HomeApgyvendinimas

Svečių namai Papėje „Jurgi”

Naujai įkurti svečių namai „Jurgi“ siūlo Jums poilsį Papėje, ramiame ir neperpildytame Latvijos pajūryje. Sodyba įsikūrusi Papės gamtos parko teritori

Kauno marių regioninis parkas
Nardymo pramogos Lietuvos ežeruose
Aukštaitijos nacionalinis parkas

Naujai įkurti svečių namai „Jurgi“ siūlo Jums poilsį Papėje, ramiame ir neperpildytame Latvijos pajūryje. Sodyba įsikūrusi Papės gamtos parko teritorijoje. Tai kurortas, kuris unikalus savo jūros ir ežero peizažais. Svečiai čia ras poilsį prie Baltijos jūros paplūdimio, žuvingo Papės ežero, galės aplankyti vietas kur ganosi laukiniai žirgai, stumbrai ir taurai.

Svečių namai „Jurgi“, tai tobula vieta tiems, kas trokšta atgauti jėgas ir rasti tikrą poilsį gamtoje.

Svečių namuose „Jurgi“ yra šeši moderniai įrengti apartamentai. Kiekvienas jų turi atskirą įėjimą iš lauko pusės. Jūsų laukia nauji, komfortiškai įrengti ir funkcionalūs dviejų kambarių apartamentai, puikiai pritaikyti tiek šeimų, tiek pavienių asmenų poilsiui. Virtuvėlė, atskiros miegamosios patalpos ir kiti apartamentų patogumai suteiks Jums puikias poilsio sąlygas ir namų jaukumą. Sodyba įsikūrusi vos keletas minučių iki jūros paplūdimio miško takeliu.


Apartamentus sudaro:

2 kambariai (plotas 25 m2)
Svetainė su mini virtuve
Miegamasis su dvigule lova
Dviejų aukštų lova, atskiroje miegojimui skirtoje nišoje, skirta tiek vaikams, tiek suaugusiems (pirmame aukšte)
Lova, atskiroje miegojimui skirtoje nišoje, skirta tiek vaikams, tiek suaugusiems (antrame aukšte)
Vonios kambarys su dušu, kriaukle ir WC
Terasa
Pavėsinė su židiniu
Lauko staliukai ir kėdės

Vidaus įranga ir atributika:

Elektrinė plytelė/viryklė
Šaldytuvas
Vandens virdulys
Indai, taurės, virtuvės įrankiai keturiems asmenims
Keptuvė ir puodai
Bendram naudojimui skirta mikrobangų krosnelė, kavos aparatai, indai, puodai, bokalai ir t.t.
Vaikų lovelė
Nemokamas bevielis internetas teritorijoje (WiFi)

Paslaugos ir pramogos:

Pirtis
Pirties mėgėjai galės atgaivinti kūną ir sustiprinti imunitetą įrengtoje garinėje pirtyje. Karšti garai ir drėgmė suteiks malonių pojūčių, o kūnas atgaus ramybę.
Apie pirties naudą kalbama seniai, todėl Jus norėsime supažindinti su pirties ritualais, galėsite išbandyti vanojimą, masažą, pilingą bei prausimąsi putomis, o po pirties jėgas atgauti prie vandens telkinio, skanaudami aromatingos arbatos. Kaitinimasis pirtyje leidžia jaustis geriau, atrodyti gražiau ir miegoti giliau.

Maitinimas
Jūsų patogumui siūlome ir maitinimo paslaugas. Čia Jūs rasite ramią aplinką, malonų aptarnavimą bei kokybišką ir skanų maistą. Maistą užsisakysite iš netoliese esančios sodybos.

Valčių nuoma
Jums tinkamu laiku galėsime susitarti dėl valčių nuomos, kur laiką su šeima galėsite praleisti plaukiodami Papės ežere. Papės ežeras žuvingas, todėl tai puiki pramoga meškeriotojams.

Žvejyba
Žvejoti galima Papės ežere arba jūroje. Leidimus žvejybai galima įsigyti Nicos degalinėje arba Rucavos pašte. Taip pat yra galimybė už leidimą žvejybai susimokėti internetu bei leidimą atsivežti patiems jį atsispausdinus. Nuo 2013 metų įvestas papildomas mokestis už žvejybą Papės ežere, todėl prie įprasto leidimo dar reikia įsigyti papildomą ežero leidimą žvejybai.

Dviračių nuoma
Trokštantys aktyvių pramogų, galės pasivažinėti dviračiais po apylinkes. Gražūs vaizdai suteiks naujų įspūdžių bei potyrių.

Žaidimų aikštelė
Mažieji galės laiką leisti ir pramogauti specialiai jiems sukurtoje žaidimų aikštelėje, kuri yra sodyboje.

Pavėsinė
Sodyboje įrengta didelė, talpi lauko pavėsinė, kurioje yra židinys/grilius. Čia galėsite šiltai ir jaukiai leisti vakarus.

Lankomi objektai
Poilsiaudami svečių namuose „Jurgi“, galite susipažinti su tokiais lankomais objektais kaip Papės švyturys, Dvaro kalnas ir kt.

Kainos

Apartamentai:
Ne sezono metu (rugpjūčio 16 d. – birželio 22 d.): 100-140 Lt/nakvynei už apartamentus.
Sezono metu (birželio 23 d. – rugpjūčio 15 d.): 140-200 Lt/nakvynei už apartamentus.

Maitinimas:
Pusryčiai – 6 Lt/žm.
Pietūs – 12 Lt/žm.

Pirtis:
4 valandos pirties malonumų – 300 Lt.

Valtis:
Valties nuoma – 20 Lt/parai.

Mes įsitikinę, kad galime Jums pasiūlyti ne tik apartamentų nuomą Papėje, bet bene geriausią kainos, paslaugų ir kokybės santykį Jūsų atostogoms prie jūros.
REZERVAVIMAS

Norėdami rezervuoti apartamentus, susisiekite kontaktuose nurodytu telefonu arba atsiųskite el. laišką jurgi.pape@gmail.com, nurodydami žmonių skaičių bei laikotarpį, kuriuo metu norite atvykti.

Gavę rezervacijos užklausimą, mes patikrinsime apgyvendinimo galimybes ir išsiųsime Jums el. paštu atsakymą – rezervacijos patvirtinimą, kuriame bus nurodomi visi Jūsų užsakymo duomenys bei mūsų banko rekvizitai.

Apartamentai rezervuojami gavus vienos nakvynės išankstinį apmokėjimą į mūsų banko sąskaitą (atkreipiame Jūsų dėmesį, kad negavę apmokėjimo per 5 darbo dienas, rezervacija gali būti anuliuota, apie tai pranešant Jums el. paštu).

Atvykimas nuo 12 val./Išvykimas iki 12 val.

Kontaktai:

Adresas Liepojos rajonas
Telefonai +370 678 68148
El. paštas jurgi.pape@gmail.com
Tinklalapis www.jurgi.lt

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0

Fatal error: Uncaught TypeError: implode(): Argument #2 ($array) must be of type ?array, string given in /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php:518 Stack trace: #0 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php(518): implode() #1 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php(311): MatthiasMullie\Minify\CSS->shortenHex() #2 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/Minify.php(111): MatthiasMullie\Minify\CSS->execute() #3 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(174): MatthiasMullie\Minify\Minify->minify() #4 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(128): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->minify() #5 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(66): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->replace_url() #6 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/subscriber/Optimization/class-abstract-minify-subscriber.php(85): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->optimize() #7 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/subscriber/Optimization/class-minify-css-subscriber.php(44): WP_Rocket\Subscriber\Optimization\Minify_Subscriber->optimize() #8 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): WP_Rocket\Subscriber\Optimization\Minify_CSS_Subscriber->process() #9 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/plugin.php(205): WP_Hook->apply_filters() #10 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/front/process.php(422): apply_filters() #11 [internal function]: do_rocket_callback() #12 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/functions.php(5420): ob_end_flush() #13 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): wp_ob_end_flush_all() #14 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters() #15 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action() #16 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/load.php(1270): do_action() #17 [internal function]: shutdown_action_hook() #18 {main} thrown in /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php on line 518