Kaimo turizmo sodyba – Strėva

HomeVilniaus apskritis

Kaimo turizmo sodyba – Strėva

Sodyba stovi ant nuostabaus Gilušio ežero kranto, iš visų pusių ją supa miškai ir ežerai. Rytinė sodybos pusė ribojasi su Strėvos upeliu, vakarinė – s

Poilsio ir apgyvendinimo kompleksas „Rimuošės dvaras”
Poilsio namai Palangoje „Saulė”
SODYBA vestuvems, pobūviams, poilsiui

Sodyba stovi ant nuostabaus Gilušio ežero kranto, iš visų pusių ją supa miškai ir ežerai. Rytinė sodybos pusė ribojasi su Strėvos upeliu, vakarinė – su mišku. Nuo pirties iki ežero vos 7 metrai. Visa sodybos teritorija (0.5ha) aptverta.

Sodybą rasite šalia Strėvos kaimo, vos už 40 km kelio nuo Vilniaus, 17 km – nuo Trakų. Sodyba pastatyta Aukštadvario regioniniame parke, todėl aplink daug lankytinų vietų ir nepaprasto grožio gamtos. Sodyboje vienu metu gali apsigyventi apie 40 žmonių. Yra įrengta 11 miegamųjų kambarių, erdvi pokylių salė, lauko terasa su židiniu ir didelė pavėsinė. Sodyba įrengta šiuolaikiškai: puikiai įrengta virtuvė ir vonios kambariai, yra palydovinė televizija, muzikinis centras, projektorius. Poilsiautojai aprūpinami visais poilsiui reikalingais daiktais, gali naudotis valtimis ir tilteliu. Ant ežero kranto įrengtoje pavėsinėje su židiniu galėsite pasimėgauti laužo dūmu kvepiančiais skanėstais. Mėgstantys aktyvų poilsį galės žaisti paplūdimio tinklinį, kurio aikštelė vos už 10 m nuo ežero. Neliks nuskriausti ir meškeriotojai – ežere gausu įvairiausios žuvies.

Tai vieta idealiai tinkanti poilsiui, uždariems pobūviams, vestuvėms, įmonių šventėms, konferencijoms, seminarams.

Paros kaina vienam asmeniui 80 Lt (Pvz. 30 žmonių * 80 Lt = 2400 Lt);
Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio – 25 % nuolaida;
Minimali paros kaina 1000 Lt;
Atskiras namelis prie ežero su pirtimi, salė (12 vietų),
2 miegamieji (8 vietos) ir pavėsinė su židiniu – 600 Lt parai;
Į kainą įskaičiuota patalynė, pirtis, valtys ir t.t.

Kontaktai:
Strėvos km.,
Trakų raj., Lietuva
Tel.: +370 686 49200
El. paštas: info@villa.lt


COMMENTS

WORDPRESS: 1
    DISQUS: 0