Kaimo turizmo sodyba – Svajonių dvaras

HomePanevežio apskritis

Kaimo turizmo sodyba – Svajonių dvaras

Tai nuostabus, be galo gražus ir sielos stygas suvirpinantis, vandens apsuptas gamtos kampelis. Virpinantis iki gelmių taip, kaip virpa bangos giliaja

Kaimo turizmo sodyba – Miško svetainė
Graikinė, kaimo turizmo sodyba
Kaimo turizmo sodyba – Cickakiemis

Tai nuostabus, be galo gražus ir sielos stygas suvirpinantis, vandens apsuptas gamtos kampelis. Virpinantis iki gelmių taip, kaip virpa bangos giliajame Keršio ežere. Tai gamtos lopinėlis, kuriame spragsint nakties laužo liepsnai, atrasime savo svajonių žvaigždę. Tai vieta, kurioje rasime sielos ramybę, kurioje atrasime savo svajonių pievą, kurioje atrasime savo kalvą, kurioje galėsime sugauti savo svajonių žuvį. Tai 4 ha pusiasalis ant kalvos, apsuptas giliojo Keršio ežero ir įžuvinto tvenkinio, su 6 rąstiniais namais. Visa tai kartu – Svajonių dvaras, kuriame pranyksta nuobodžios kasdienybės kelias ir atsiveria kelias į žemės rojų.
Erdvi kaimo turizmo sodyba atkutame Pakeršės kaime. Tai vaizdingas pusiasalis ant kalvos, apsuptas miškų, žuvingo Keršio ežero ir tvenkinio. Sodybos puošmena – liaudies meistro rankų darbo baublys.

Prie ežero įrengta erdvi garinė pirtis, lieptas, maudyklė.
Poilsiautojai priimami ištisus metus. Šešiuose rąstiniuose nameliuose yra 24 nakvynės vietos. Sodyboje yra 40 vietų salė. Jūsų pramogoms – pirtis, biliardinė, valtys, krepšinio aikštelė, žvejyba, vaikų namelis, biblioteka, videofilmai, stalo žaidimai.

KONTAKTAI

Vieta: Pakeršės kaimas, Kurklių seniūnija, Anykščių raj.
Skambinkite ir teiraukitės telefonu +370 699 88544
Rezervuokite e-mail: info@svajoniudvaras.lt


COMMENTS

WORDPRESS: 0
    DISQUS: 0