Viešbutis „Apple Economy Hotel“

Viešbutis „Apple Economy Hotel“

Viešbutis „Apple Economy Hotel“ yra jaukus 14 kambarių viešbutis, įsikūręs vienoje iš gražiausių Kauno miesto vietų - senamiestyje, visiškai netoli mi

Kalėdiniai renginiai Kaune
Vasaros pabaigos vakaras dvelkiantis dainuojamąja poezija „SENAMIESČIO ŽIOGAS“
Kadagių slėnio pažintinis takas

Viešbutis „Apple Economy Hotel“ yra jaukus 14 kambarių viešbutis, įsikūręs vienoje iš gražiausių Kauno miesto vietų – senamiestyje, visiškai netoli miesto simbolių – Rotušės, Katedros, Kauno pilies bei Santakos. Šis pavadinimas pasirinktas neatsitiktinai: obuolys yra nebrangus, skanus, 365 dienas per metus valgomas Lietuvoje augantis vaisius. Toks ir mūsų viešbutis: skirtas visiems tiems, kurie nori nebrangios, kokybiškos nakvynės malonioje aplinkoje, visais metų laikais.

Viešbutyje yra konferencijų salė, kurioje telpa iki 50 žmonių. Taip pat galime pasiūlyti papildomą įrangą: multimedia projektorių, audio-video aparatūra, magnetinę lentą. Kad konferencija vyktų sklandžiai ir sėkmingai taip pat galime pasirūpinti kavos/arbatos pertraukėlėmis konferencijos dalyviams. Mūsų konferencijų salėje Jūsų svečiams galima organizuoti įvairias degustacijas: arbatos, degtinės ir kt.

Papildoma informacija:
Kambarių skaičius: 14
Kaina parai: Nuo 125 lt
Atsiskaitymas kortelėmis: yra
Maitinimas: pusryčiai
Automobilių aukštelė: yra

Adresas:
M. Valančiaus g. 19, Kaunas
Telefonas: 8-37 321404
El. paštas: info@applehotel.lt
Svetainė: www.applehotel.lt

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0