Viešbutis „Apple Economy Hotel“

HomeViešbučiaiApgyvendinimas

Viešbutis „Apple Economy Hotel“

Viešbutis „Apple Economy Hotel“ yra jaukus 14 kambarių viešbutis, įsikūręs vienoje iš gražiausių Kauno miesto vietų - senamiestyje, visiškai netoli mi

Devintasis fortas
Kaimo turizmo sodyba – Linjurita
Viešbutis – Sfinskas

Viešbutis „Apple Economy Hotel“ yra jaukus 14 kambarių viešbutis, įsikūręs vienoje iš gražiausių Kauno miesto vietų – senamiestyje, visiškai netoli miesto simbolių – Rotušės, Katedros, Kauno pilies bei Santakos. Šis pavadinimas pasirinktas neatsitiktinai: obuolys yra nebrangus, skanus, 365 dienas per metus valgomas Lietuvoje augantis vaisius. Toks ir mūsų viešbutis: skirtas visiems tiems, kurie nori nebrangios, kokybiškos nakvynės malonioje aplinkoje, visais metų laikais.

Viešbutyje yra konferencijų salė, kurioje telpa iki 50 žmonių. Taip pat galime pasiūlyti papildomą įrangą: multimedia projektorių, audio-video aparatūra, magnetinę lentą. Kad konferencija vyktų sklandžiai ir sėkmingai taip pat galime pasirūpinti kavos/arbatos pertraukėlėmis konferencijos dalyviams. Mūsų konferencijų salėje Jūsų svečiams galima organizuoti įvairias degustacijas: arbatos, degtinės ir kt.

Papildoma informacija:
Kambarių skaičius: 14
Kaina parai: Nuo 125 lt
Atsiskaitymas kortelėmis: yra
Maitinimas: pusryčiai
Automobilių aukštelė: yra

Adresas:
M. Valančiaus g. 19, Kaunas
Telefonas: 8-37 321404
El. paštas: info@applehotel.lt
Svetainė: www.applehotel.lt

COMMENTS

WORDPRESS: 0
    DISQUS: 0