Poilsis Preiloje

HomeNamelių nuoma

Poilsis Preiloje

Preila - nedidelis žvejų miestelis, įsikūręs ant Kuršių marių kranto. Visus užburia savo paprastumu, ramybe, pušynų ir kuršmarių vaizdais. Šį gamtos k

Van vila
Rezidencija „Grįžulo ratai”
Kaimo sodyba „Ranča” Vilniaus r.

Preila – nedidelis žvejų miestelis, įsikūręs ant Kuršių marių kranto. Visus užburia savo paprastumu, ramybe, pušynų ir kuršmarių vaizdais. Šį gamtos kampelį pamėgo ne tik šeimos, žvejai, porelės, ieškančios romantikos, bet ir visi vertinantys gamtos grožį ir gerą poilsį.
Mūsų sodyba įsikūrusi preilos g. 17-2, ant marių kranto. Šalia mūsų parduotuvė ”Aušra” ir kavinė “Lyra”. Yra bevielis internetas. Iki jūros – apie 2 km. Vienu metu gali apsistot i iki 15 asmenų. Sodybos kieme yra pagrindinis namas ir atskiras namelis – vasarnamis, abu pastatai skirti svečių apgyvendinimui.

Pagrindinis sodybos namas

Pirmame namo aukšte trims šeimoms įrengti keturi kambariai poilsiui. Tai dvivietis, keturvietis ir penkiavietis (2+3 du pereinami kambariai skirti vienai šeimai). Trys šeimos naudojasi bendru higienos kambariu (dušas,WC, praustuvė), virtuve (šiuolaikiškai sutvarkytoje virtuvėje rasite viską, ko reikia maisto gaminimui: indai, taurės, puodai, įvairūs elektros prietaisai). Kaina iki 30 Lt/ asm.
Atskiras namelis

Namelis skirtas trijų asmenų šeimai. Jame rasite nedidelį jaukiai įrengta trijų vietų kambarį su TV, virtuvę su visa reikiama įranga ir indais, higienos kambarį (WC, dušas, praustuvė). Šalia namelio įrengta poilsio vieta skirta tik jums, su nuostabiu vaizdu į Kuršių marias. Atskiras įėjimas.

Kaina 150 Lt – trims asmenims (birželio ir rugsėjo mėnesiais taikome nuolaidas).
Sodybos kiemas

Sutvarkyta ir pritaikyta poilsiui. Teritorijoje įrengta lauko pavėsinė, pasisėdėjimo stalai, šašlykinė, rūkykla, dviračių stovai. Sodyba atokiau nuo gatvės, ramu ir saugu atvykstantiems su vaikais, nuo marių taip pat atitverta tvorelė. Iš kiemo atsiveria vaizdai į marias. Yra skirta vieta automobiliams parkuoti.

Na, o sodybos šeimininkas – žvejys, pasiūlys pasmaližiauti, paties sugauta ir išrūkyta gardžia žuvimi, ar pasiplaukioti valtele.

Kontaktai:

Adresas:Preilos g. 17-2, Preila
Telefonai:+370 612 80351; +370 680 86911
El. paštas:preilabuk@gmail.com


Newer Post
Older Post

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0

Fatal error: Uncaught TypeError: implode(): Argument #2 ($array) must be of type ?array, string given in /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php:518 Stack trace: #0 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php(518): implode() #1 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php(311): MatthiasMullie\Minify\CSS->shortenHex() #2 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/Minify.php(111): MatthiasMullie\Minify\CSS->execute() #3 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(174): MatthiasMullie\Minify\Minify->minify() #4 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(128): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->minify() #5 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(66): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->replace_url() #6 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/subscriber/Optimization/class-abstract-minify-subscriber.php(85): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->optimize() #7 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/subscriber/Optimization/class-minify-css-subscriber.php(44): WP_Rocket\Subscriber\Optimization\Minify_Subscriber->optimize() #8 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): WP_Rocket\Subscriber\Optimization\Minify_CSS_Subscriber->process() #9 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/plugin.php(205): WP_Hook->apply_filters() #10 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/front/process.php(422): apply_filters() #11 [internal function]: do_rocket_callback() #12 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/functions.php(5420): ob_end_flush() #13 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): wp_ob_end_flush_all() #14 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters() #15 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action() #16 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/load.php(1270): do_action() #17 [internal function]: shutdown_action_hook() #18 {main} thrown in /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php on line 518