Suzi Quatro naujametinis koncertas

HomeRenginiai

Suzi Quatro naujametinis koncertas

  Roko karalienė Suzi Quatro grįžta į Lietuvą Gruodžio pabaigoje, prieš pat Naujuosius metus, Lietuvoje viešės roko karaliene visame pasaul

Užgavėnės Rumšiškėse 2011.03.06
Lietuvos medicinos ir farmacijos istorijos muziejus
Kretingos žiemos sodas

 

Roko karalienė Suzi Quatro grįžta į Lietuvą

Gruodžio pabaigoje, prieš pat Naujuosius metus, Lietuvoje viešės roko karaliene visame pasaulyje tituluojama Suzi Quatro. Žinoma atlikėja savo Naujametinius koncertus surengs Vilniaus „Siemens“ arenoje (gruodžio 28 d.), Panevėžio „Cido“ arenoje (gruodžio 29 d.) ir Kauno „Žalgirio“ arenoje (gruodžio 30 d.).

Per kone 40 metų trunkančią savo muzikinę karjerą Suzi Quatro pasauliui padovanojo ne vieną hitu tapusį kūrinį, todėl koncertų Lietuvoje metu visiems žinomų ir laiko patikrintų kūrinių tikrai netrūks.

Visgi, dainų autorė ir atlikėja yra mažiau žinoma savo gimtojoje Amerikoje nei kituose pasaulio kampeliuose, kadangi daugelis jos albumų buvo įrašyti Anglijoje, o koncertiniai turai išsibarstė po Europą ir Australiją. Pastaraisiais metais Suzi Quatro aktyviai koncertuoja ir per metus vidutiniškai surengia 60 koncertų.

Pasauliui įrodžiusi tai, jog groti bosine gitara bei odinius rūbus vilkėti gali ne tik vyras, bet ir moteris, žinoma roko atlikėja savo melodingomis dainomis 7-ojo dešimtmečio viduryje paliko žymų pėdsaką muzikos pasaulyje. O 2009-ais metais BBC televizija Suzi Quatro išrinko kaip vieną iš 12 britų pop muzikos karalienių.

Suzi Quatro per savo muzikinę karjerą pardavė apie 50 mln. įrašų, išleido 33 albumus, kurių paskutinis „In The Spotlight“ pasirodė šiais metais. Rokerė visiems puikiai pažįstama iš tokių hitų kaip: „If you can`t give me love“, „Devil Gate Drive“, „Can The Can“, „48 Carsh“ ir kt. Viena iš populiariausių jos dainų yra „Stumblin“ atlikta drauge su Chris`u Norman`u.

Suzi Quatro koncertus Lietuvoje organizuoja didžiausiai šalyje pramogų verslo kompanijų grupei „SEVEN Entertainment“, vienijančiai įvairiose pramogų srityse pirmaujančias Lietuvos bendroves, kurios užsiima arenų valdymu, renginių organizavimu ir bilietų platinimu, priklausanti bendrovė „SEVEN Live“.

2011 gruodžio 30 diena, 20:00 val.

Kontaktai ir informacija

Adresas „Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo g. 50, Kaunas
Telefonai +370 685 05480
El. paštas manta@tiketa.lt

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0

Fatal error: Uncaught TypeError: implode(): Argument #2 ($array) must be of type ?array, string given in /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php:518 Stack trace: #0 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php(518): implode() #1 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php(311): MatthiasMullie\Minify\CSS->shortenHex() #2 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/Minify.php(111): MatthiasMullie\Minify\CSS->execute() #3 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(174): MatthiasMullie\Minify\Minify->minify() #4 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(128): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->minify() #5 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(66): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->replace_url() #6 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/subscriber/Optimization/class-abstract-minify-subscriber.php(85): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->optimize() #7 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/subscriber/Optimization/class-minify-css-subscriber.php(44): WP_Rocket\Subscriber\Optimization\Minify_Subscriber->optimize() #8 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): WP_Rocket\Subscriber\Optimization\Minify_CSS_Subscriber->process() #9 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/plugin.php(205): WP_Hook->apply_filters() #10 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/front/process.php(422): apply_filters() #11 [internal function]: do_rocket_callback() #12 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/functions.php(5420): ob_end_flush() #13 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): wp_ob_end_flush_all() #14 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters() #15 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action() #16 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/load.php(1270): do_action() #17 [internal function]: shutdown_action_hook() #18 {main} thrown in /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php on line 518