Medaus mėnuo Bahamuose: kur keliauti ir ką pamatyti?

HomePoilsinės kelionės

Medaus mėnuo Bahamuose: kur keliauti ir ką pamatyti?

Bahamos – tai keli šimtai salų, idealiai tinkamų viešnagę rojuje primenančiam medaus mėnesiui. Jei po vestuvių organizavimo maratono norite pasilepint

Tavo Pirmoji Kelionė Kemperiu. Ką Patartina Žinoti?
Aukštaitijos nacionalinis parkas
Kelionės – atgaiva ir protui, ir sielai

Bahamos – tai keli šimtai salų, idealiai tinkamų viešnagę rojuje primenančiam medaus mėnesiui. Jei po vestuvių organizavimo maratono norite pasilepinti privatumu ir romantišku poilsiu, pigūs skrydžiai į Nasau padės įgyvendinti šį planą ypač lengvai.

Bahamos medaus kopinėtojus žavi ne tik įspūdingu salų, kurortų, viešbučių pasirinkimu. Šiame Karibų jūros kampelyje kūną kasdien bučiuoja saulės spinduliai. Šiluma, skaidrus it krištolas vanduo, baltutėlis smėlis, palmės, nuostabus maistas, nesibaigiantys kokteiliai – ko daugiau gali reikėti ypatingai povestuvinei kelionei? Pramogų. Jų Bahamų salose tiek, kad išmėginti visas per vienerias atostogas gali būti išties keblu. Pateikiame 7 idėjas, ką įdomaus galima nuveikti jaunavedžiams.

  1. Pakeliauti po skirtingas salas

Bahamose itin paprasta keliauti – tereikia sėsti į lėktuvą ar motorinę valtį. Salyno sostinė Nasau – idealus pasirinkimas, leidžiantis patogiai pasiekti visas gyvenamas salas. Vienos jų apgyventos tankiau, kitos – mažiau, tad leidžia pasimėgauti privatumu. Keli variantai – Žydrosios Lagūnos, Rojaus, Kiaulių sala. Beje, pastarojoje turėsite galimybę pasimaudyti su žaviomis laukinėmis kiaulaitėmis.

  1. Pasidžiaugti išskirtine prabanga

Bahamose esama ypatingai prabangių viešbučių. Jų teritorija – milžiniška, apimanti ir paplūdimius, baseinus, ir SPA centrus. Apsigyventi galima ir atskiruose nameliuose. Šventiškas jaunavedžių pasitikimas ir išlydėjimas, pusryčiai į lovą, išskirtiniai patiekalai ir gėrimai, itin erdvūs, puošnūs kambariai – vos keli dalykai, leidžiantys pasijusti it salos karaliai. One&Only Ocean Club, Bluff House Beach Hotel, Kamalame Cay, The Cove Atlantis siūlo paslaugas vien tik jaunavedžiams. Taip pat galite išsinuomoti ir prabangų kambarį šeimoms skirtame viešbutyje.

  1. Pasimėgauti SPA paslaugomis

Pigūs skrydžiai į Nassau – proga pasilepinti masažais, SPA procedūromis. Meistriškai teikiamos paslaugos leis mintimis nusikelti į svajonių pasaulį. Būtinai pasirūpinkite užsisakyti masažus ir kitas procedūras dviem žmonėms. Jei norite sutaupyti, rezervacijos metu paminėkite, kad esate jaunavedžiai.

  1. Pasilepinti įspūdžiais romantiškos vakarienės metu

Laiko romantikai galite rasti kasdien. Tačiau Bahamų salose siūloma specifinė paslauga – romantiška vakarienė dviem paplūdimyje. Jos metu gali būti patiekiami prancūzų, italų, Viduržemio regiono ar kitokios virtuvės patiekalai. Pasitikti saulėlydį mėgaujantis tobulai paruoštu maistu, geriant šampaną, įmerkus kojas į gaivų vandenį – pramoga, kuri tikrai įsimins visam gyvenimui. Tokią paslaugą galite užsisakyti Nasau.

  1. Sužinoti šokolado gamybos paslaptis

Ar žinojote, kad Bahamose auginama kakava? Medaus mėnesio metu galite sudalyvauti specialiuose mokymuose ir pasigaminti šokolado. Gardumyną siūloma paįvairinti prieskoniais, vaisių gabaliukais. Jo galite skanauti kartu ar parsivežti lauktuvių.

  1. Pasivaikščioti po sostinę

Nasau senamiestis – jaukus, gražus ir saugus. Jis puikiai tinka lėtiems vakariniams pasivaikščiojimams ar dieninei suvenyrų paieškai. Verta nukeliauti į West Hill gatvę, kurioje rasite daugiausiai senųjų pastatų. Nasau įdomu apžiūrėti Finkastlio tvirtovę, Grigorijaus arką, Jėzaus Kristaus katedrą, spalvingą Parlamento aikštę, užlipti žavingais Karalienės laiptais, statytais dar 1793 m.

  1. Išmėginti skirtingas vandens pramogas

Pigūs skrydžiai į Nasau ypatingai patiks mėgstantiems aktyvų poilsį. Didžiojoje ir kitose salose siūloma nardyti, apžiūrint senutėlius nuskendusius laivus, spalvingas žuvis ir kitus povandeninio pasaulio atributus. Bahamose galite ir plaukioti burlentėmis, jachtomis. Adrenalino mėgėjams patiks idėja plaukioti tarp ryklių.

Bahamų salos ne veltui taip pamėgtos jaunavedžių. Ypatingai aukštas aptarnavimo lygis, nuostabiai prižiūrima teritorija, saugumas, veiklų gausa tik papildo pačios gamtos padovanotą salyno grožį. Dėl malonių įspūdžių čia sugrįžta ne viena sutuoktinių pora – atšvęsti sukakties ar atnaujinti įžadus.