Papildai keliaujantiems

HomePatarimai turistui

Papildai keliaujantiems

Kelionės, kaip pats gyvenimas, yra nuotykis, o kiekvienas žingsnis - tai galimybė atrasti naujų dalykų.  Kelionės yra nuotykiai, tačiau kūnui jos gali

Ką vertėtų turėti savo vaistinėlėje
Įspėjama dešrelių nekepti ant laužo
Maisto ant laužo arba kepsninėje gaminimas

Kelionės, kaip pats gyvenimas, yra nuotykis, o kiekvienas žingsnis – tai galimybė atrasti naujų dalykų.  Kelionės yra nuotykiai, tačiau kūnui jos gali būti iššūkis. Kiekvienas keliautojas turi įsitikinti, kad organizmas pasiruošęs kelionei, sugebėdamas įveikti atstumus ir išlikti energingas. Štai keli būtini papildai organizmui keliaujant:

**1. Multivitaminai:

 • Kodėl? – Užtikrina, kad organizmas gautų visas reikalingas vitaminų ir mineralų atsargas.
 • Rekomendacija: Pasirinkti aukštos kokybės multivitaminus su antioksidantais.

**2. Omega-3 Rūgštys:

 • Kodėl? – Palaiko gerą širdies ir smegenų veiklą, mažina uždegimus.
 • Rekomendacija: Vartoti omega-3 papildus arba įtraukti jūros gėrybes į mitybą.

**3. Probiotikai:

 • Kodėl? – Sustiprina žarnyno sveikatą, o tai svarbu stiprinti imuninę sistemą.
 • Rekomendacija: Gerti probiotikų turinčius jogurtus arba vartoti probiotikų kapsules.

Pradėkite vartoti papildus prieš kelionę, kad jūsų organizmas būtų pasiruošęs.

**4. Vitaminas C:

 • Kodėl? – Skatina imuninę sistemą ir padeda organizmui kovoti su virusais.
 • Rekomendacija: Įtraukti į dietą vaisius, daržoves arba vartoti vitaminą C papildus.

**5. Baltymai:

 • Kodėl? – Svarbūs raumenų atstatymui, ypač po intensyvių fizinio krūvio kelionėje.
 • Rekomendacija: Vartoti baltymų kokteilius arba turtingus baltymais maisto produktus.

**6. BCAA Keliautojui – Kodėl tai svarbu?

BCAA (Branched-Chain Amino Acids) yra neatsiejama ilgų kelionių dalis. Šie amino rūgščių blokai pagreitina raumenų atstatymą, sumažina nuovargį ir suteikia organizmui reikalingą ištvermę.

 • Ištvermė ir Energija: Ilgos kelionės reikalauja išlaikyti energiją. BCAA papildai užtikrina, kad tavo organizmas gaus reikalingą deguonį, išlaikydamas tave aktyvų.
 • Raumenų Atstatymas: Po intensyvaus kūno krūvio kelionėje būtina atkurti raumenis. BCAA padeda skatinti raumenų atstatymą ir sumažina nuovargį.

**7. Magnis:

 • Kodėl? – Magnis padeda palengvinti žarnyno judrumą ir palaiko normalų virškinimą.
 • Rekomendacija: Magnio citratas arba chelatuotas magnis.

Patarimai:

 1. Konsultuokitės su specialistu: Prieš pradedant vartoti papildus, patariama pasitarti su gydytoju ar mitybos specialistu.
 2. Laikykitės Dozavimo: Laikykitės nurodytų dozių, kad išvengtumėte nepageidaujamų reakcijų.
 3. Įtraukite į Mitybą: Stenkitės gauti kuo daugiau svarbių elementų iš įvairių maisto šaltinių.

Nepamirškite gerti daug vandens!

Kelionės yra ne tik kelionės, bet ir energijos išbandymai.  Su šiais papildais organizmas bus paruoštas keliauti – energingas, sveikas ir pasiruošęs atrasti pasaulį! Tai ne tik padės atsilaikyti ilgoms kelionėms, bet ir leidžia mėgautis kiekvienu kelionės momentu su pilna jėga. Ačiū, kad pasirinkai rūpintis savo sveikata kelionėse!

Older Post

Fatal error: Uncaught TypeError: implode(): Argument #2 ($array) must be of type ?array, string given in /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php:518 Stack trace: #0 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php(518): implode() #1 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php(311): MatthiasMullie\Minify\CSS->shortenHex() #2 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/Minify.php(111): MatthiasMullie\Minify\CSS->execute() #3 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(174): MatthiasMullie\Minify\Minify->minify() #4 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(128): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->minify() #5 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(66): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->replace_url() #6 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/subscriber/Optimization/class-abstract-minify-subscriber.php(85): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->optimize() #7 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/subscriber/Optimization/class-minify-css-subscriber.php(44): WP_Rocket\Subscriber\Optimization\Minify_Subscriber->optimize() #8 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): WP_Rocket\Subscriber\Optimization\Minify_CSS_Subscriber->process() #9 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/plugin.php(205): WP_Hook->apply_filters() #10 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/front/process.php(422): apply_filters() #11 [internal function]: do_rocket_callback() #12 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/functions.php(5420): ob_end_flush() #13 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): wp_ob_end_flush_all() #14 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters() #15 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action() #16 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/load.php(1270): do_action() #17 [internal function]: shutdown_action_hook() #18 {main} thrown in /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php on line 518