Raudonės pilis

HomePilys

Raudonės pilis

Dešiniajame Nemuno krante praeivių žvilgsnius traukia XVI amžiaus Raudonės pilis. Raudonėje (Jurbarko raj.) esantis renesanso ir neogotikos stiliaus a

Raudonės pilis
Siesikų dvaras – pilis
Panemunės pilis

Dešiniajame Nemuno krante praeivių žvilgsnius traukia XVI amžiaus Raudonės pilis. Raudonėje (Jurbarko raj.) esantis renesanso ir neogotikos stiliaus architektūros statinys šiuo metu pritaikytas Raudonės pagrindinės mokyklos poreikiams. Verta paminėti, kad turistams galima pakilti į pilies bokšto apžvalgos aikštelę. Iš čia atsiveria nuostabi panorama į Nemuną. O šiaurinėje pilies pusėje nepamirškite pasigrožėti nedideliu pilį primenančiu malūnu.

Raudones_Parkas

Raudonės pilies parkas

Po pažinties su Raudonės pilies istorija keliaujame į šalia esantį Raudonės pilies parką, kuris įtrauktas į seniausių Lietuvos parkų dešimtuką. Jis buvo įkurtas XVIII amžiuje iš prieš tai buvusio XVI amžiaus parko. Vaikščiojant vingiuotais takeliais pamatysite vieną iš storiausių Lietuvos kaštonų, kurio skersmuo siekia 1,3 m., seniausią parko ąžuolą ir Šaulių aikštę, kuri tarpukario metais garsėjo kaip Lietuvos šaulių susirinkimų vieta. Einant toliau prieisite įsimylėjėlių ir draugų kompanijų pamėgtas vietas – Meilės ir Draugystės kalnus. Skroblų alėja nuves iki apžvalgos aikštelės, kuri įrengta ant Beždžionkalnio.

COMMENTS

WORDPRESS: 3
    DISQUS: 0