Žvejyba, poilsio ir pramogų kompleksas – Žemsuoda

HomeKlaipėdos apskritisŽvejyba

Žvejyba, poilsio ir pramogų kompleksas – Žemsuoda

Žemsuodos kaimelis – tai sodyba žemumoje – vingiuojančios Minijos upės slėnyje, ichtiologiniame draustinyje.Kaimelyje - rąstiniai nameliai, sport

Totoriškių ežeras
Lietuvos ežerų Batimetriniai žemėlapiai
Kaimo turizmo sodyba – Jurodis

Žemsuodos kaimelis – tai sodyba žemumoje – vingiuojančios Minijos upės slėnyje, ichtiologiniame draustinyje.

Kaimelyje – rąstiniai nameliai, sporto aikštelės, tvenkinyje šokinėja upėtakiai, šalia tvenkinio ”sugulusios” įvairiaspalvės angliškos baidarės laukia žygių su Jumis Minijos upe, o šalia kelio – svetinga užeiga ir trys transporto stovėjimo aikštelės, kad visiems vietos užtektų.

Šniokščiantis Minijos vanduo daug ko regėjo ir girdėjo: baidarės į vandenį plekšėjo, vaikų juokas ir vestuvių maršai skambėjo, pirties kubilai garavo žolelių nuoviru pagerinti, sotūs ir laimingi žemaičiai, dzūkai, aukštaičiai, suvalkiečiai, latviai ir užjūrio svečiai dainas dainavo ir nustot negalėjo…

Gyvenimas nameliuose jaukus, nerūpestingas ramiame Minijos vingio slėnyje.

Užeigoje gardus maistas, ypatingos žolelių arbatos, vietinis ir „šveikiškas“ alus.

Kaimelio parduotuvėje – vaistažolės, mielos keramikos smulkmenos ir papuošalai, vietos liaudies menininkų sukurti stebuklai iš lino.
Žvejams mėgėjams arba tiesiog trokštantiems atsipalaiduoti, pailsėti gamtoje, bet nelikti ir be žuvų, puikiai tinka upėtakių žvejyba tvenkinyje. Čia nereikia svarstyti, prieš ar palei srovę gaudyti upėtakius.

O jei tai specialus upėtakių tvenkinys – belieka užmesti masalą ir laukti, nes atsipalaiduoti gamtoje prie vandens mėgsta ne vienas.

Kontaktinė informacija
UAB „Žemsodis”
Adresas: Mardosų k., Plungės raj.
Tinklalapis: http://www.zemsuoda.lt
Telefono nr.: (44)873550
Telefono nr.: (611)15006

COMMENTS

WORDPRESS: 0
    DISQUS: 0