SPA Vilnius SANA

HomeSPA centrai

SPA Vilnius SANA

SPA Vilnius SANA spa centre siūlomos aukščiausios kokybės procedūros: vonios su mineraliniu vandeniu, ekologiškomis vaistažolėmis, aliejais, klasikini

Miško muziejus
Druskininkų sniego arena
Kaimo turizmo sodyba – Likimo ratas

SPA Vilnius SANA spa centre siūlomos aukščiausios kokybės procedūros: vonios su mineraliniu vandeniu, ekologiškomis vaistažolėmis, aliejais, klasikiniai ir egzotiški masažai, kūno puoselėjimo procedūros, veido priežiūra, pirtys, treniruočių užsiėmimai, fizioterapija. Centre konsultuoja 9 įvairių sričių gydytojai.

Svečiai gali rinktis iš įvairių gydomųjų ir sveikatinimo programų, sudarytų kartu su gydytojais-specialistais.

Keturių žvaigždučių viešbutyje yra 177 kambariai: apartamentai, studijos, liukso klasės ir standartiniai dviviečiai ir vienviečiai kambariai.

Svečiams siūlome restoraną, spa barą, barą boulingo klube, kuriuose maistas gaminamas iš ekologiškų, vietinių ūkininkų auginamų produktų. Mineralinio vandens biuvetėje kviečiame kasdien vaišintis natūraliu mineraliniu vandeniu.

Laisvalaikio klube „Atlantida” galima žaisti boulingą, biliardą, smiginį, stalo žaidimus. Savaitgaliais ir švenčių dienomis restorane vyksta gyvos muzikos koncertai, susitikimai su žymiais žmonėmis. Ramiai pailsėti galima žiemos sode su biblioteka.

Kontaktai:

K. Dineikos g.1, Druskininkai

Telefonas: 8-313 53811
Faksas: 8-313 59059
El. paštas: info@spa-vilnius.lt

COMMENTS

WORDPRESS: 0
    DISQUS: 0