Išbandymų-pabėgimo kambarys Kaune – Trial Room

HomePramogos

Išbandymų-pabėgimo kambarys Kaune – Trial Room

Jeigu Jums patinka įvairūs galvosūkiai, loginės užduotys ir norite smagiai praleisti laiką su šeima ar draugais, užsukite į Išbandymų kambarį Kaune „T

Kalėdiniai renginiai Kaune
Sodyba “Medžiotojų sostinė”
Kauno marių regioninis parkas

Jeigu Jums patinka įvairūs galvosūkiai, loginės užduotys ir norite smagiai praleisti laiką su šeima ar draugais, užsukite į Išbandymų kambarį Kaune „Trial room“.

Išskirtinis pabėgimo kambarys Kaune, priversiantis pasistengti dėl savo gyvybės. Jūs atsidursite užminuotame kambaryje, kurį kontroliuoja psichopatas. Klausykite jo nurodymų, spręskite užduotis, laukite jo balso ir išminuokite bombą. Kambarys nėra skirtas gąsdinimui, psichopatas yra geranoriškas, mėgstantis kartais pajuokauti ir paerzinti dalyvius. Jūs pasijausite tarsi būtumėte atsidūrę psichologiniame trileryje su komedijos elementais.
Interaktyvusis užduočių kambarys “Trial Room” yra skirtas 2 – 6 žmonių komandai. Jums yra paruoštos trijų lygių užuominos, taigi šiame pabėgimo kambaryje gerai jausis įvairius iššūkius mėgstantys žmonės.
Švęskime Jums svarbias šventes kartu! Kambaryje yra paruošti atskiri garso įrašai gimtadienio, mergvakario ir bervakario progoms.

Darbo valandos: I – VII 12:00 – 22:00 (Būtina išankstinė rezervacija)
Adresas: Ožeškienės 18a., Kaunas (Įėjimas iš kiemo pusės)
Kontaktai: tel. +370 654 64739; isbandymukambarys@gmail.com;
www.facebook.com/Thetrialroom
Kaina: 40 EUR grupei. Grupė 2 – 6 asmenys.
Žaidimo trukmė: apie 1 val
Kita informacija: Rekomenduoajamas dalyvių amžius yra nuo 14 metų. Jaunesnėms dalyvių grupės reikalinga suaugusiojo priežiūra ir pagalba sprendžiant užduotis.