Nardymo pramogos Lietuvos ežeruose

HomeAktyvus poilsisLaisvalaikis, Pramogos

Nardymo pramogos Lietuvos ežeruose

Pažintinis nėrimas tai puiki galimybė pamatyti mums mažai pažįstamą povandeninį pasaulį, susipažinti su savita Lietuvos ežerų flora ir fauna. Išklausę

Aukštaitijos nacionalinis parkas
Kaune daugiau nei pusė žvejų – be žvejo bilieto
Kaimo turizmas pas Vilmą ir Audrių

Pažintinis nėrimas tai puiki galimybė pamatyti mums mažai pažįstamą povandeninį pasaulį, susipažinti su savita Lietuvos ežerų flora ir fauna. Išklausę teorinį kursą gausite nardymo pradžiamokslį. Keli pratimai po vandeniu ir Jūs, instruktorių lydimas, galėsite žavėtis povandeninio pasaulio grožiu legendomis apipintose Platelių ežero gelmėse. Nardymo akimirkas užfiksuosime fotografijose. Įspūdžius garantuojame!

PASLAUGOS EIGA: Prieš nėrimą išdėstomi nardymo pagrindai, suteikiamas trumpas instruktažas (apie 20 min.). Prižiūrimas instruktoriaus, naujokas atlieka keletą pratimų vandenyje, o tada atliekamas apie 45 minutes trunkantis nėrimas. Jo metu intruktorius padės jums jaukiai jaustis po vandeniu, prižiūrės ir valdys jūsų įrangą, tad jums nereikės daryti nieko sudėtingo, tik plaukti, žvalgytis aplinkui ir grožėtis povandeniniu pasauliu.

Pažintinį nėrimą galima dovanoti draugams ir giminėms įvairiomis progomis. Į nėrimo kainą įskaičiuota įrangos nuoma, todėl atskirai nieko nuomotis nereikės. Taip pat yra galimybe atlikti kolektyvinius nerimus, pvz. imones kolektyvui kaip teambuilding’as ar pan.

PASLAUGOS KAINA: 149Lt + NEMOKAMA povandeninė fotosesija (apie 7 skaitmenines foto)

Nardymo kursų metu Jūs sužinosite daug įdomių dalykų apie povandeninį pasaulį, saugių nardymų planavimą ir nardymo įrangą, bei praktiškai pritaikysite įgytas žinias nardydami! Baigę kursus gausite tarptautinį naro pažymėjimą. Teorinių ir praktinių užsiėmimų metu įsitikinsite, kad nardyti yra paprasta, įdomu ir žinoma smagu! Tapsite tarptautinės narų bendruomenės nariais ir būsite pripažinti visame pasaulyje.

PASLAUGOS – Atviro vandens nardymo kursų (OWD) EIGA: Kursų metu išklausysite 5 teorines paskaitas po 2.5 val, 5 praktinius užsiėmimus uždarame baseine ir 4 nėrimus atvirame vandenyje.

Baigę kursus gausite tarptautinį naro pažymėjimą. Teorinių ir praktinių užsiėmimų metu įsitikinsite, kad nardyti yra paprasta, įdomu ir žinoma smagu! Tapsite tarptautinės narų bendruomenės nariais ir būsite pripažinti visame pasaulyje.

Tai lanksti mokymo programa, kurios tvarkaraštį galima suderinti Jums patogiu metu.

PASLAUGOS KAINA: 999Lt

Prekiaujame ir aptarnaujame didžiausių ir geriausiai žinomų gamintojų (Scubapro, SubGEAR, Uwatec) nardymo įranga. Šlapio tipo kostiumai, kompensacinės plūdrumo liemenės (BCD), reguliatoriai, kaukės, plaukmenys, balionai, svorio diržai, svoriai, batai, kojinės, pirštinės, šalmai, prietaisų konsolės, vamzdeliai, įvairus aksesuarai ir kt.

Organizuojame keliones po žymiausias ir populiariausias pasaulio nardymo vietas (Egiptas, Norvegija, Meksika, Malta, Maldyvai, Kroatija, Lenkija…)

Vykdome ilgalaikius projektus žadančius sukviesti gerai žinomus ir pradedančiuosius menininkus eksponuoti savo darbus po vandeniu. Povandeninio pasaulio naujokai ir nardymo aistruoliai turės galimybę atrasti fotografijos, tapybos, vitražų ir kitų meno sričių grožį netradicinėje erdvėje.

Kontaktai:

Nardymo akademija
Šiauliai
Indrė
Tel. +37065229308
El. paštas : indre@nardymoakademija.lt

Andrius
Tel. +37061474185
El. paštas: info@nardymoakademija.lt
Svetainė: www.nardymoakademija.lt

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0

Fatal error: Uncaught TypeError: implode(): Argument #2 ($array) must be of type ?array, string given in /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php:518 Stack trace: #0 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php(518): implode() #1 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php(311): MatthiasMullie\Minify\CSS->shortenHex() #2 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/Minify.php(111): MatthiasMullie\Minify\CSS->execute() #3 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(174): MatthiasMullie\Minify\Minify->minify() #4 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(128): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->minify() #5 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(66): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->replace_url() #6 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/subscriber/Optimization/class-abstract-minify-subscriber.php(85): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->optimize() #7 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/subscriber/Optimization/class-minify-css-subscriber.php(44): WP_Rocket\Subscriber\Optimization\Minify_Subscriber->optimize() #8 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): WP_Rocket\Subscriber\Optimization\Minify_CSS_Subscriber->process() #9 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/plugin.php(205): WP_Hook->apply_filters() #10 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/front/process.php(422): apply_filters() #11 [internal function]: do_rocket_callback() #12 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/functions.php(5420): ob_end_flush() #13 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): wp_ob_end_flush_all() #14 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters() #15 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action() #16 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/load.php(1270): do_action() #17 [internal function]: shutdown_action_hook() #18 {main} thrown in /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php on line 518