Restoranas-klubas Combo

HomeNaktiniai klubai

Restoranas-klubas Combo

Restoranas-klubas išsiskiria stilinga ir modernia aplinka, įspūdingu atsiveriančiu vaizdu į Nemuno ir Neries santaką, kokybišku ir efektyviu garso b

Pašto, telekomunikacijų ir informatikos muziejus
Rezidencija „Grįžulo ratai”
„Boulingo alėja” – boulingas, biliardas

Restoranas-klubas išsiskiria stilinga ir modernia aplinka, įspūdingu atsiveriančiu vaizdu į Nemuno ir Neries santaką, kokybišku ir efektyviu garso bei šviesos servisu. 700 kvadratinių metrų plote gali linksmintis daugiau nei 1000 žmonių. Sėdimu vietų – 450. Restorane-klube yra 15 vaizdo projektorių, plazminių televizorių, kurių dėka galima žaismingai paįvairinti vakarėlius. Taip pat turime banketinę (vip) salę nedideliems pobūviams. Siūlome didelį patiekalų pasirinkimą, specialų meniu-banketams. Pasirūpinsime, jog Jūsų šventės būtų įsimintinos ir išskirtinės.

Muzikinė firma „COMBO” savo veiklą pradėjo 1992 metais. Bendrovės veikla – pramoginių renginių organizavimas bei jų techninis aptarnavimas. Per savo gyvavimo laiką organizacija tapo viena iš Lietuvos pramogų verslo lyderių, turinčių geriausią garso ir apšvietimo techniką, bei kilnojamas scenas. Firmos darbuotojų įgyta renginių organizavimo patirtis ir aukštai vertinamas profesionalus techninio aptarnavimo lygis, pasiektas atkaklaus darbo dėka, išgarsino „Combo” ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

Miestas:Kaunas
Darbo d. Nuo:11 val. iki 18 val.
Šeštadienį Nuo:11 val. iki 03 val.
Sekmadienį Nuo:11 val. iki 18 val.
Stovėjimo aikštelė:Yra nemokama
Apmokėjimas kreditinėmis:Yra
El. paštas: renginiai@combo.lt
Adresas: Raudondvario pl. 107
Mob.Tel: +370 614 40029
Tel: +370 614 40029
Puslapis:www.combo.lt


COMMENTS

WORDPRESS: 0
    DISQUS: 0