Naktinis klubas „Kiwi”

HomeNaktiniai klubai

Naktinis klubas „Kiwi”

Išvydęs beveik nieko tau nesakantį klubo pavadinimą „Kiwi" savęs paklausi: kuo šis skiriasi nuo visų kitų tokių vietų Klaipėdoje ar net Lietuvoje? N

Užulapio pirtis
Pajūrio kempingas
Jubiliejinis koncertas „Kopų balsai”

Išvydęs beveik nieko tau nesakantį klubo pavadinimą „Kiwi” savęs paklausi: kuo šis skiriasi nuo visų kitų tokių vietų Klaipėdoje ar net Lietuvoje? Nekvaršink galvos beprasmiškais klausimais ir tiesiog užsuk į vidų, nes čia sau tinkamą kampą ras kiekvienas.

Didžiausias pagal plotą klubas Lietuvoje suskirstytas į keturias erdvias sales: Fantazijos, Ritmo, Melodijos ir Pauzės. Kiekvienoje yra atskiri barai, kuriuose kainos nesikandžioje ir sukasi šaunus bei linksmas personalas, padėsiantis tau išsirinkti patį keisčiausią ar tinkamiausią gėrimą bei cukraus gabalėliu ar citrinos skiltele pakelsiantis tau nuotaiką.

„Kiwi” – tai ne tik snobiškos elektroninės šokių muzikos šeštadieniai, bet ir radijo bei pop hitų diskotekos, lietuviškos estrados grupių gyvi pasirodymai ir pašėlę vakarėliai studentams.

Mėgstantiems egzotiką taip pat turime ką pasiūlyti: uždaroje „Fantazijos” salėje rengiami viliotiniai merginoms ir vaikinams, o privatumo panorę lankytojai gali išsinuomoti atskirą kambariuką slaptuose klubo užkulisiuose.

Jei ir čia nerasi sau vietos, būtinai apsilankyk klientų patogumui įkurtoje erdvėje rūkantiems – gi čia užsimezga pačios netikėčiausios pažintys.

Ketvirtadieniais, penktadieniais ir šeštadieniais veikiantis klubas orientuojasi į 21 – 38 amžiaus publiką, todėl administracija ir apsauga griežtai tikrina visų dokumentus, o vardan tvarkos nepatikimus asmenis mandagiai išprašo lauk.

Adresas:  J. Janonio g. 27, Klaipėda

Darbo d. Nuo:22 val. iki 06 val.
Šeštadienį Nuo:22 val. iki 06 val.
Sekmadienį Nuo:22 val. iki 06 val.
Stovėjimo aikštelė:Yra nemokama
Apmokėjimas kreditinėmis:Yra
El. paštas: info@kiwiclub.lt
Adresas: J. Janonio g. 27
Mob.Tel: + 370 633 53535
Puslapis:www.kiwiclub.lt

COMMENTS

WORDPRESS: 0
    DISQUS: 0