HomeBaidarių nuoma

Baidarių, plaustų, turizmo inventoriaus ir pirčių nuoma

Nuomojamos dvivietės (polietileninės, plastikinės) baidarės, plaustai ir kt. vandens turistinis inventorius. Siūlomas automobilių parkavimas saugomoje

Plaukimas baidarėmis Dubysos upe
Baidarių nuoma Žemaitijoje – Pasroviui.lt
EVO baidarės. Baidarių nuoma Vilniuje ir rytų Aukštaitijoje.

Nuomojamos dvivietės (polietileninės, plastikinės) baidarės, plaustai ir kt. vandens turistinis inventorius. Siūlomas automobilių parkavimas saugomoje teritorijoje, turistų ir baidarių nuvežimas į pasirinktą maršruto vietą, žygiui pasibaigus parvežimas į buveinę, daiktų pervežimas, pirties nuoma, maisto pristatymas į pasirinktą maršruto vietą, žygių organizavimas į muziejus, žygių organizavimas pas juodosios keramikos meistrus, vakaronių organizavimas, taip pat organizuojami žygiai pagal turistų pageidavimus.
Žygių organizavimas Nemuno, Merkio, Ūlos, Šalčios, Baltosios Ančios, Visinčios, Varėnės upėse ir kt. Dzūkijos upėse, pagal atskirą užsakymą vykdomi žygiai ir kt. Lietuvos upėse.
Į paslaugas įeina ir vandens turizmo inventoriaus pardavimas – polietileninės baidarės, irklai, gelbėjimosi liemenės ir kitas vandens turizmo inventorius, taip pat parduodamos ir naudotos stikloplastinės baidarės-pigiai!

“Brolių baidarės” buveinė įsikūrusi labai gražiame Dzūkijos kampelyje, prie Nemuno ir Merkio upių sąntakos,

Merkinės mst.,
Kalno-11,
Audrius 869815919,
Arunas 868215500,
www.broliubaidares.tik.lt,
baidares@keliauk.lt

COMMENTS

WORDPRESS: 0
    DISQUS: 0