“IŠGYVENIMO KURSAS” – NEPAMIRŠTAMI ĮSPŪDŽAI KIEKVIENAM!

HomeAktyvus poilsis

“IŠGYVENIMO KURSAS” – NEPAMIRŠTAMI ĮSPŪDŽAI KIEKVIENAM!

Ar pagalvojote kada nors apie galimybę prabangius viešbučio apartamentus iškeisti į samanų patalą ir eglišakių pastogę, smėlėtus paplūdimius ir marmur

Vandens motociklo, slidžių, rato nuoma
Kartingai Aukštadvaryje
Jodinėjimas Kaune

Ar pagalvojote kada nors apie galimybę prabangius viešbučio apartamentus iškeisti į samanų patalą ir eglišakių pastogę, smėlėtus paplūdimius ir marmurinius grindinius į nežinomą miško kelią ar klampią pelkę, sudėtingus kliūčių ruožus įveikti ne naujausiu visureigiu, o paprasčiausios virvės pagalba? Ar Jums teko likti vienam gamtoje,miške be maisto, vandens, ugnies? Manote baisu?
Neturint reikiamų žinių gal ir taip, tačiau išklausius ir išbandžius pagrindinius išgyvenimo principus, Jūs galėsite to nebebijoti. Kelionių agentūra „Vivatravel Baltic“ organizuoja 6 valandų „Išgyvenimo kursą“ miškų takais ir siūbuojančiomis pelkėmis, kuris padės Jums labiau pažinti mus supančią aplinką ir atrasti save santykyje su gamta.
Vieniems šie kursai gali būti suprantami kaip seminaras, mokslas, o kitiems – tiesiog ekstremalus žaidimas laukinėje gamtoje.
Mes Jums siūlome mokymą gamtoje ekstremaliomis sąlygomis bet kuriuo metų bei paros laiku. Kurso metu dalyviai turi daug fizinės veiklos ir ekstremalių išbandymų bei psichologinių užduočių, tačiau specialaus pasiruošimo šie kursai nereikalauja, juose dalyvauti gali kiekvienas. Šio kurso metu Jums išaiškinami baziniai (pagrindiniai) išgyvenimo pagrindai bei principai, kuriuos efektyviai panaudosite praktikoje.
6 val. užsiėmimuose gali dalyvauti draugų kompanija, įvairių organizacijų komandos, švenčiantys mergvakarį arba bernvakarį. Tai puiki galimybė įmonės darbuotojams tapti vieningesniems. Ir, be abejonės, tai puikus ir turiningas laikas, praleistas mažiau įprastoje aplinkoje, niekad dar nepatirtos emocijos, naudinga patirtis bei visam gyvenimui išliksiantys įspūdžiai.
Pramoga orientuota į žmonių poreikius, stengiamasi sukurti aktyvų ir prasmingą poilsį, suteikiant kuo daugiau naudingų žinių ir įgūdžių. Mūsų tikslas – surasti netradicinių, dar nepažintų ir nenusibodusių būdų poilsiui ir siekiti maksimalios naudos klientui.

Kaina – 49 Lt/žmogui
Į paslaugos kainą įskaičiuota: kurso programa, instruktorių-ekspertų paslaugos; kurso metu naudojama įranga ir priemonės.

Renginio vieta – visa Lietuva.
Kurso trukmė ~ 6 val.

Papildomos pastabos:
Minimalus grupės dydis – 10 asmenų.
Atvykimas į renginio vietą savarankiškas.
Kurso programa ir užduotys derinami atsižvelgiant į kliento pageidavimus, grupės dydį, amžių, sudėtį.
Paslauga užsakoma ne vėliau, kaip 7 dienos iki jos suteikimo.

Kontaktai:
Kelionių agentūra „VIVATRAVEL BALTIC“
Tilžės g. 225, Šiauliai (PC „Tilžė“)
Tel.. 8 – 684 94364, 8 – 685 47205
El. paštas: info@vivatravelbaltic.lt
www.vivatravelbaltic.lt

Newer Post

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0

Fatal error: Uncaught TypeError: implode(): Argument #2 ($array) must be of type ?array, string given in /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php:518 Stack trace: #0 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php(518): implode() #1 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php(311): MatthiasMullie\Minify\CSS->shortenHex() #2 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/Minify.php(111): MatthiasMullie\Minify\CSS->execute() #3 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(174): MatthiasMullie\Minify\Minify->minify() #4 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(128): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->minify() #5 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(66): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->replace_url() #6 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/subscriber/Optimization/class-abstract-minify-subscriber.php(85): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->optimize() #7 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/subscriber/Optimization/class-minify-css-subscriber.php(44): WP_Rocket\Subscriber\Optimization\Minify_Subscriber->optimize() #8 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): WP_Rocket\Subscriber\Optimization\Minify_CSS_Subscriber->process() #9 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/plugin.php(205): WP_Hook->apply_filters() #10 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/front/process.php(422): apply_filters() #11 [internal function]: do_rocket_callback() #12 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/functions.php(5420): ob_end_flush() #13 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): wp_ob_end_flush_all() #14 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters() #15 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action() #16 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/load.php(1270): do_action() #17 [internal function]: shutdown_action_hook() #18 {main} thrown in /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php on line 518