Žvejų namai

HomeKaimo turizmo sodybosŽvejyba

Žvejų namai

"Žvejų namuose" kiekvienas tampa žveju Vaizdingose Lietuvos gamtos platybėse yra rojaus kampelis žemėje, kuris visiems čia pabuvojusiems palieka

Kaimo turizmo sodybose bus skatinama auginti gyvulius
Kaimo turizmo sodyba – Smiltelė
Kaimo Turizmo sodyba „DEGESINE”

„Žvejų namuose” kiekvienas tampa žveju

Vaizdingose Lietuvos gamtos platybėse yra rojaus kampelis žemėje, kuris visiems čia pabuvojusiems palieka neišdildomus įspūdžius. Tai 2000 metais duris atvėrusi  kavinė „Žvejų namai”.

Tai vienintelė vieta Lietuvoje, kur jūs dideliuose tvenkiniuose galite patys susižvejotii upėtakių. O pagautą žuvį profesionalūs virėjai jums matant paruoš pagal senolių receptą. Patiekalu nenusivils net išrankiausi gurmanai, o šalia patiekiamas vynas užbaigia nepakartojamą skonį, kuriam niekas neprilygsta. Kas gali būti geriau už šviežią, ką tik iškeptą žuvį ir aukštos kokybės vyną?

Vieta, kur įsikūrusi kavinė
Kavinę „Žvejų namai” supa civilizacijos nepaliesta gamta. Tyras oras, skanus maistas, poilsis prie vandens su meškere rankoje, argi gali būti malonesnis laisvalaikio praleidimo būdas?

Jeigu vykstate į Kauno pusę, magistralėje A1, 36 kilometre, pamatysite ženklą, vaizduojantį žuvis. Jis žymi, kad visai netoli yra „Žvejų namai”. Ties šiuo ženklu sukite į dešinę, į Trakų kelią. Pavažiavę 3 kilometrus kairėje pusėje pamatysite „Žvejų namus”.
Detalią informaciją, kaip pasiekti „Žvejų namus” rasite www.zvejunamai.lt

Automobilių stovėjimo aikštelė
Jūsų patogumui, prie kavinės yra didelė ir patogi automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje laisvai telpa 100 automobilių.

Medinės pavėsinės
Kavinėje „Žvejų namai” labai daug vietų, kur galima pasėdėti su draugų kompanija ar šeima, skaniai užkandžiaujant ir mėgaujantis įvairiais gėrimais. Vien tik lauke aplink kavinę yra išdėstyta daug medinių pavėsinių, kuriose – 280 vietų.
Lauke po stogu jauku sėdėti ir saulėtą, ir lietingą dieną. Be to galite stebėti, kaip kiti žvejoja.

Įsitaisę jaukioje kavinės patalpoje su dideliais langais galėsite gėrėtis nuostabiu gamtos grožiu. Vėsiu oru jus sušildys jauki židinio šiluma.

Maistas
Visi patiekalai kavinėje paruošti profesionaliai, sotūs ir skanūs. Čia itin didelis salotų pasirinkimas, kurios gaminamos tuomet, kai svečias užsisako ir tik iš šviežių produktų.
Kavinėje „Žvejų namai” jūs galite paragauti „Karališkos žuvienės”, paruoštos pagal itin seną receptą. Išskirtinis patiekalas siūlomas restorano svečiams – pyragėliai su žuvimi!

„Vaikų miestelis”
„Žvejų namuose” vaikams taip pat neteks nuobodžiauti. Specialiai mažiesiems svečiams yra įrengtas „Vaikų miestelis”. Jūsų atžalos puikiai praleis laiką modernioje ir saugioje žaidimų aikštelėje.

Žvejyba
„Žvejų namai” skiriasi nuo kitų kavinių tuo, kad čia galima ne tik skaniai pavalgyti, bet ir sudarytos visos sąlygos svečiams patiems susižvejoti žuvies. Tik atvykęs čia jūs gaunate meškerę, masalo ir krepšį pagautai žuviai dėti. Ir tampate pačiu tikriausiu žveju, o rūpintis nereikia niekuo. Net sugautą žuvį jums čia pat paruoš profesionalūs virėjai.
Žiemą „Žvejų namuose” taip pat galima žūklauti. Kavinės kolektyvas jums parūpins poledinės žūklės įrankių. Patikėkite, nėra nieko maloniau kaip iš po ledo ištraukti nuostabų upėtakį.

Adresas Vilūniškės, LT-21386 Elektrėnų sav
Telefonas (528) 26008
Faksas (528) 26004
El. paštas zvejunamai@takas.lt
Tinklalapis www.zvejunamai.lt
Įmonės kodas 111727863

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0

Fatal error: Uncaught TypeError: implode(): Argument #2 ($array) must be of type ?array, string given in /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php:518 Stack trace: #0 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php(518): implode() #1 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php(311): MatthiasMullie\Minify\CSS->shortenHex() #2 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/Minify.php(111): MatthiasMullie\Minify\CSS->execute() #3 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(174): MatthiasMullie\Minify\Minify->minify() #4 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(128): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->minify() #5 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(66): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->replace_url() #6 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/subscriber/Optimization/class-abstract-minify-subscriber.php(85): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->optimize() #7 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/subscriber/Optimization/class-minify-css-subscriber.php(44): WP_Rocket\Subscriber\Optimization\Minify_Subscriber->optimize() #8 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): WP_Rocket\Subscriber\Optimization\Minify_CSS_Subscriber->process() #9 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/plugin.php(205): WP_Hook->apply_filters() #10 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/front/process.php(422): apply_filters() #11 [internal function]: do_rocket_callback() #12 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/functions.php(5420): ob_end_flush() #13 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): wp_ob_end_flush_all() #14 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters() #15 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action() #16 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/load.php(1270): do_action() #17 [internal function]: shutdown_action_hook() #18 {main} thrown in /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php on line 518