Kaimo turizmo sodyba – Trobelė

HomeVilniaus apskritis

Kaimo turizmo sodyba – Trobelė

Atvykę pas mus pailsėti ar atšvęsti savo šventę visuomet gerai praleisite laiką ,pasisemsite jėgų bei kaskart naujų ispūdžių. Jūsų patogumui įsikursit

Sodyba – Vila „Santa Barbara”
Kaimo turizmo sodyba – Antanynė
Kaimo turizmo sodyba – Miego klinika

Atvykę pas mus pailsėti ar atšvęsti savo šventę visuomet gerai praleisite laiką ,pasisemsite jėgų bei kaskart naujų ispūdžių. Jūsų patogumui įsikursite sveikatai naudingų sąvybių turinčiuose, ekologiškuose rastų namuose su nuostabiu vaizdu pro langus. Kiekviename kambaryje įrengti atskiras WC, dušas. Galėsite pajusti tradicinės pirties karštį, išsimaudyti krištolo švarumo vandenyje.

Šeimininkai jus supras rusų, anglų ir lenkų kalbomis. Mes siūlome erdvę (iki 50 žmonių) , puošnią pokylių salę su unikaliu židiniu iki pat lubų, kuriame lyjant lietui visada galesite išsikepti įvairių kepsnių. Taip pat siūlome tradicinę pirtį. Pirties pastatas įrengtas ant Ungurio ežero kranto. Pirmame aukšte – pirtis, priepirtis, dušas, bei veranda. Antrame aukšte įrengta patalpa nakvynei iki 12 asmenų, su langais pro kuriuos atsiveria vaizdas į ežerą. Siūlome pirtį nuomotis ne tik pasikaitinimui, bet ir nedidelėms asmeninėms šventėms, nes ji įrengta atokiau nuo pagrindinių sodybos pastatų, o nakvynė čia pat – antrame aukšte.

Norintiems aktyvesnio poilsio siūlome išvykas dviračiais po apylinkes, kuriose gausu lankytinų vietų, pasiplaukiojimą vandens dviračiu, jodinėjimą žirgais, kelionę į Trakus ar toliau prabangiu automobiliu ar tiesiog romantišką pasilpaukiojimą valtimi.

Tuščiomis namo negrįžta meškeriotojai, uogautojai bei grybautojai.
Maloniai laukiame jūsų atvykstant !

Kontaktinė informacija
Kaimo turizmo sodyba „Trobelė”
Adresas: Trakų raj.
Tinklalapis: http://www.trobele.lt
Telefono nr.: (685)50202


COMMENTS

WORDPRESS: 0
    DISQUS: 0