Gilužio kaimo turizmo sodyba

HomeVilniaus apskritis

Gilužio kaimo turizmo sodyba

Sodyba įsikūrusi Molėtų rajone, 70 km nuo Vilniaus, prie Gilužio ežero. Graži, tvarkinga aplinka, netoli ošiantis miškas atgaivins kiekvieną pavargusi

Kaimo turizmo sodyba – poilsio centras „Nojaus laivas”
Viešbutis – Sfinskas
Uosos Kaimo turizmo sodyba

Sodyba įsikūrusi Molėtų rajone, 70 km nuo Vilniaus, prie Gilužio ežero. Graži, tvarkinga aplinka, netoli ošiantis miškas atgaivins kiekvieną pavargusią sielą ir leis atgauti dvasios ramybę. Gamtos prieglobstyje galėsite pailsėti nuo miesto šurmulio, kasdieninių rūpesčių ir turiningai praleisti laiką, neatsisakant aukšto lygio patogumų. Tai – puiki vieta rengti šeimos šventes, vestuves, bernvakarius, mergvakarius, kolektyvo pobūvius, seminarus ar tiesiog gerai praleisti laiką su šeima ir draugais.

Jūsų laukia prabangi, 50 žmonių talpinanti pokylių salė. Sodyboje yra 30 miegamųjų vietų, su vonios kambariais, kuriuose įrengti dušai, praustuvai, WC. Mėgstantys vandens pramogas, gali pasinaudoti SPA malonumais, rusiška garine pirtele ar kubilu. Poilsiautojų patogumui įrengta laužavietė, židinys kepsniams ir šašlykams kepti, moderni vaikų žaidimų aikštelė. Aštresnių pojūčių mėgėjams galime pasiūlyti pasivažinėti keturačiais, o trokštantiems ramybės – paplaukioti valtele ar pažvejoti (aprūpiname visa reikalinga žvejybos įranga). Profesionaliai įrengtoje virtuvėje galite šeimininkauti patys ar pasinaudoti mūsų šeimininkės paslaugomis. Čia visada būsite svetingai priimti ir maloniai aptarnauti. Svečių laukiame visus metus.

Miestas: Molėtai
Darbo laikas: Visus metus
Maitinimas: Įskaičiuota į kainą
Kaina nuo 70 lt iki 200 lt
Kambarių skaičius: 10
Vietų skaičius: 50

Kontaktai:

El. paštas: [email protected]
Adresas: Narušiškių km. Molėtų raj.
Mob.Tel: +37061260081
Tel: +37068770088
Puslapis: www.giluziosodyba.lt


COMMENTS

WORDPRESS: 0
    DISQUS: 0