Lapėnų kaimo turizmo sodyba

HomeUtenos apskritis

Lapėnų kaimo turizmo sodyba

Lapėnų sodyba yra išsidėsčiusi vaizdingame Sartų ežero pusiasalyje šalia garsaus Sartų hipodromo, kuriame kasmet vyksta žirgų lenktynės. Sodyba nuo ar

Namelių nuoma Palangoje – Žalieji kotedžai
Svečių namai “Aštuoni” Palangoje
Žvejų namai

Lapėnų sodyba yra išsidėsčiusi vaizdingame Sartų ežero pusiasalyje šalia garsaus Sartų hipodromo, kuriame kasmet vyksta žirgų lenktynės. Sodyba nuo artimiausių kaimynų yra apsupta medžiais.

Iš viso sodyboje yra 16 miegamų vietų. Poilsiautojams yra skirti du naujos statybos rąstiniai namai, išsidėstę apie 80-100 metrų nuo ežero pakrantės, pritaikyti gyventi ir poilsiauti ištisus metus. Šalia kiekvieno namo – lauko kubilas, laužavietė. Ant ežero pakrantės – rekonstruota kaitri garinė pirtis. Kadangi Sodyba išsidėsčiusi 2,3 ha plote, galime priimti didesnes poilsiautjų grupes, jas apnakvindinant palapinėse arba šalia esančiose kaimo turizmo sodybose.

Namai įrengti komfortiškai: kiekviename name yra didelė lauko terasa, pirmame aukšte – svetainė su židiniu, apjungta su virtuve, sanitarinis mazgas su dušo kabina, palėpėje – miegamieji kambariai. Namai apšildomi kaitria krosnele, papildomam šildymui įrengti elektiniai radiatoriai. Virtuvėlėje yra visa būtiniausia virtuvės įranga, stalo įrankiai. Namuose yra palydovinė televizija.

Pirmame name yra 2 miegamieji kambariai. Kiekviename iš jų yra po vieną dvigulę lovą ir vieną viengulę lovą. Esant reikalui, galime pasiūlyti dvi sudedamas lovytes.

Antrame name – 4 miegamieji kambariai, kuriuose 10 miegamų vietų. Du kambariai dviviečiai ir du kambariai triviečiai.

Poilsiautojai gali naudotis sodyboje esančiomis kepsninėmis, iešmais bei kepsnių grotelėmis, nedidele žuvies rūkykla, malkomis, ant ežero kranto esančiu lieptu, valtimis, vandens dviračiu, kurių naudojimas įskaičiuotas į bendrą kainą. Už laužavietėje naudojamas malkas mokama atskirai.

Sodyboje organizuojamas jodinėjimas žirgais, žiemos metu – važinėjimas rogėmis.

Privažiavimas iki sodybos geras – kelias asfaltuotas, išskyrus apie 0,5 km nuo vietinės reikšmės kelio. Artimiausia maisto prekių parduotuvė, kuri dirba ištisą parą, bei benzino kolonėlė yra Užtiltėje, kuri nutolusi nuo sodybos 2 km. Iki Dusetų miestelio, kuriame yra dvi kavinės – 3 km.

Kontaktai
Didžiadvario k., Dusetų sen., Zarasų r.
Tel.: +370 5 2701685
Mob.: +370 614 33929
[email protected]
[email protected]

COMMENTS

WORDPRESS: 0
    DISQUS: 0